Irudi

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Ilcsi ParadiC-Vit Pakolás

Ilcsi ParadiC-Vit Pakolás
2021. június 14.

Voltak fenntartásaim a termékkel kapcsolatban, mert az Ilcsiről eddig nem sok jót hallottam.

Aztán úgy voltam vele, hogy legyen... home office-ban úgysem számít, ha egy kicsit piros lesz tőle a bőrőm :D

Azt kell mondanom, hogy az eredmény teljesen lenyűgözött. Úgy összehúzta a pórusaimat, mint eddig egy agyagos maszk sem. Semmi irritáció, csak gyönyörű bőr. Ott álltam a tükör előtt, és tapogattam az arcomat, hogy ez tényleg az én arcom???

Az illata tényleg nem a legjobb, de az eredményért simán megéri. Ha elég ideig van fent, akkor egyben le lehet húzni a maszkot. De használtam már hozzá a kis frottírt törölközőt, amit hozzá adtak, azzal is simán lejön.

Azt hiszem, ez egy olyan termék lesz, amit később is szívesen megvásárolok.

Ajánlom!

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2021. június 14.

Update 5 év után: még mindig ez a legjobb, amit valaha próbáltam.

Hosszútávon hozza a matt hatást, nem leszek tőle pattanásos, és a Silky Beige teljesen egybe olvad a bőröm színével.

Igen, a csomagolása még mindig nem a legjobb... de én egy kis méretű Zip Lockban tartom, ami úgy rászorítja a tetejét, hogy esélye sincs leesni.

Imádom, a legjobb!

Amit ígér, azt hozza, nyilván nincs olyan púder, ami hidegben-melegben 12 órán keresztül tartana.

Már sokadjára veszem újra, nekem nagyon bevált.

Egy apróság: a csomagolása miatt nagyon oda kell figyelni, egy-két darabnak a teteje könnyen lejön.

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal

Garnier Ampulla Textilmaszk Hialuronsavval és Görögdinnye Kivonattal
2021. június 14.

KM boxban volt. Engem sajnos nem győzött meg.

Jó erős, parfümös illata van. Használat után ragadt az egész arcom tőle, kicsit ki is pirosodott.

Nem ajánlom :(