Irudi

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos KJMN Avocado Hajmosás Előtti Intenzív Ápoló Hajpakolás

Kallos KJMN Avocado Hajmosás Előtti Intenzív Ápoló Hajpakolás
2020. február 19.

Az itteni jó vélemények alapján vettem, és egyáltalán nem bánom!
Jó sűrű az állaga, az illata engem a babákéra emlékeztet :)
Felkenem, fent hagyom kb. 10 percig, és utána samponnal mosom le, amikor egyébként is megmosom a hajamat.
Utána semmi másra (balzsam, olaj, gubancoldó) nincs szükségem.
Nagyon örülök neki, hogy megvettem, remélem, a hajam nem fog "hozzászokni", és a használata ellenére is kiszáradni.
Ár-érték arányban nagyon megéri, hatalmas mennyiség.
Ajánlom!

Update: továbbra is szeretem, de magában nem elég...
Amikor csak ezt használtam, sajnos a hajvégeim töredezettek lettek, úgyhogy átálltam arra, hogy hajmosás előtt fent hagyom ezt kb. 10 percig, a hajmosás végén pedig balzsam.
Ettől függetlenül még mindig tetszik, de a márka más termékeivel is szemezek. Lehet, h legközelebb kipróbálok azok közül egyet.

Balea Schönheitsgeheimnisse Macadamia öl Shampoo

Balea Schönheitsgeheimnisse Macadamia öl Shampoo
2020. január 17.

Még csak két hete használom, de majd később visszajövök update-elni.
Nekem nagyon puha lesz tőle a hajam, az illata is tetszik, érződik benne a makadámdió.
Az erőteljesebb zsírosodást nem vettem észre magamon, de majd meglátjuk, hogy hosszútávon is beválik-e ez a sampon.

Egyelőre tetszik.

Levendárium Bio Aromaterápiás Virágos Női Testápoló Olaj

Levendárium Bio Aromaterápiás Virágos Női Testápoló Olaj
2020. január 17.

Beauty Boxban jutottam hozzá. Imádom <3

Vizes bőrre kenem fel, és bár az illata nem tartós, ameddig érezni lehet, addig mennyei.
És a hatása...! Soha nem éreztem még ilyen puhának a bőrömet. Legszívesebben állandóan taperolnám, annyira puha lesz tőle!
Szerintem elég lenne 2-3 naponta használni (így tovább is kitartana az üvegcse...), de már úgy rákattantam, mint vmi drogra: alig várom, h fürdés után magamra kenjem, és fenntartsam ezt a babapuha bőrt.