Best of Beauty 2019

Irudi

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Hello Kitty Candy Dream Kölni

Avon Hello Kitty Candy Dream Kölni
2019. július 1.

Szerintem nagyon finom illata van!

Friss, üde, virágos, édes... minden egyben.
Soken dicsérik, ha ez van rajtam. Bár kaptam egyszer egy furcsa bókot is rá: azt mondták, hogy olyan illatom van, mint a vízipipa dohányának :D

Az egyetlen bajom vele, hogy nem tartós... de nem csodálokozom, mert nem "parfüm", és nem is én lennék a célközönség, az egész napi használattal.

Balea Sternfrucht & Melone Tusfürdő

Balea Sternfrucht & Melone Tusfürdő
2019. július 1.

Jó árban van, finom az illata, és nem szárítja a bőrömet.
Ha elfogy, mégsem ezt fogom újravenni, mert nem tartós az illata :(
Hanem ennek a termékcsaládnak egy másik illatát fogom választani, mert azokra is érvényések a fenti jó tulajdonságok, és még az illatuk is tartós!

Balea Vanília Chai & Sütőtök Testápoló

Balea Vanília Chai & Sütőtök Testápoló
2019. május 31.

Sokáig kerestem ezt a testápolót, nagyon megörültem neki, amikor végre hozzájutottam.
Elsősorban a chai és a tök illata miatt vágytam rá - bár mást kaptam, mint amire számítottam, nem bántam meg, hogy megvettem.
Fűszeres, vaníliás illata van, valahogy mindig mást érzek benne dominánsnak.
Követni kell a csomagoláson a használati utasítást, vagyis tényleg bele kell masszírozni a bőrbe a krémet, de nekem nagyon tetszik ez az állag.
Már csak azért is, mert nagyon jól hidratál, elég akár 2-3 naponta használni (nekem száraz bőröm van).
Őszi-téli időszakra ajánlanám inkább (mivel eltűnőben a 4 évszak, inkább azt írom, hogy 25 fok alatt), melegebb napokra könnyebb krémet fogok használni.