Irudi

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Arckrém -Mikrobiom Balance

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Arckrém -Mikrobiom Balance
2022. augusztus 18.

Miután nekem nem vált be a mattító verzió, kipróbáltam helyette inkább ezt, és ez sokkal jobban tetszik!

Ebből is csak nagyon kevés mennyiséget kell egyszerre felkenni, jó sokáig elég lesz a kis tubus.

Pár óra múlva egy kicsit kifényesedik utána a bőröm, de úgyis csak itthon használom, vagy éjszaka, akkor csilloghatok.

Nagyon tetszik benne, hogy valóban hidratáltabbnak érzem a bőrömet tőle. Télen szerintem viszont kevés lesz, akkor jöhet a Cera Ve krém.

Balea Med Ultra Sensitive 24H Mattító Arckrém

Balea Med Ultra Sensitive 24H Mattító Arckrém
2022. augusztus 18.

Mattító arckrém, parfüm és társai nálkül.. hát jó, gondoltam, adjunk neki egy esélyt.

8 hónapja használom, és még mindig van a tubusban. Nagyon keveset kell belőle használni, de talán éppen ezért nekem nem volt elég a hidratáló hatása.
Mattítani pedig egyáltalán nem mattított.
Más szérumokkal sajnos nem volt jóban, rögtön kukacosodni kezdett. Fényvédőt rákenni meg sem próbáltam.

Nekem valahogy kellemetlen tapintású lett tőle a bőröm, így kipróbáltam a testvérét, a hidratáló krémet. Az sokkal jobban tetszik, azt biztosan el fogom használni.

Ezzel még nem tudom, mi lesz :(

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Lotion Exfoliant
2022. augusztus 18.

Mivel kombinált bőröm van, egy ideig gondolkoztam azon, hogy ezt vagy a liquidet vegyem-e meg, végül emellett döntöttem.

Nagyon szeretem, hogy nem csak egy szimpla BHA, hanem hidratál is egyben, így amikor nyáron még éjszaka is nagyon meleg van, csak ezt kenem az arcomra, és bőven elég így is.

Próbáltam már vagy 5 másik BHA-t is, de egyik sem hozta azt az eredményt, mint ez.

Semmilyen irritációt nem okozott, csodaszép lesz a bőröm tőle, úgyhogy drága vagy sem, megéri.

Nem is fogok más BHA-val próbálkozni arcra, nekem ő az igazi.