Irudi

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Live Clean Argan Oil Regeneráló Sampon

Live Clean Argan Oil Regeneráló Sampon
2020. augusztus 3.

Már csak egy kevés van a flakonom alján, úgyhogy itt az ideje erről is vélemény írni.
Azért választottam ezt a sampont, mert SLS-mentes. Eddig az összes sampon elbukott pár hónap után, mert nagyon viszketett tőlük a fejbőröm.
Fodrász javaslatára kezdtem el ezt is úgy használni, hogy vízzel hígítom, és úgy habosítom fel a hajamon. (Nem mellesleg pedig sokkal tovább elég így egy flakon!)
Vastag szálú, dús, hullámos, festett szőke hajam van. Az első pár hétben nagyon jól szerepelt a sampon, sokkal később később kezdett el zsírosodni a hajam, és nem is viszketett a fejbőröm! Nem szárított annyira, de én mindig használok balzsamot és argán olajat is a hajmosás végén. Az illata sem volt tolakodó.

Az utóbbi két alkalom után viszont megint előjöttek a szokásos tünetek... viszketés, néha még korpa is.
Nagyon sajnálom, mert az elején tényleg azt hittem, hogy "na, végre megvan!", még akkor is, ha ennyibe kerül...

De ha elhasználtam a maradékot is, keresem tovább az ideális sampont.

Avon Summer White Sunset EDT

Avon Summer White Sunset EDT
2020. június 28.

Ez az illat engem egy az egyben a Victoria's Secret Bombshell illatára emlékeztet.
Csak sajnos nem olyan tartós, 2 óra után már mintha nem is fújtam volna magamra belőle.

Viszont nagyon örülnék neki, ha lenne ebből az illatból tusfürdő is :)

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. június 28.

Nem is rossz!
Én az olcsó körömlakkok közül egy konkurens márkát jobban szeretek (a sportosat :) ), de egyelőre ez is tetszik.
Egy pirosat szereztem be, de szerintem nem piros ez, hanem inkább olyan korallos.
4 napja van a lábujjaimon, meglátjuk, hogy meddig bírja.