Isabelle

Regisztráció dátuma: 2016. március 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. március 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Clarins Pure Melt Arctisztító Gél

Clarins Pure Melt Arctisztító Gél
2019. július 21.

1 tubust elhasználtam. Nagyon tetszett , gyengéd,nem irritál, nem szárit, a sminket eltávolitja. Az illata is kellemesen enyhe. Nem értem a másik hozzászôlô lepontozását: ez egy arclemosô, nem csodaszer. Azért drága, mert egy ismert márka, de nem mûvel csodákat, csak azt nyûjtja,ami: arclemosô.Abban pedig tökéletesen teljesit.

Trussardi A Way for Her

Trussardi A Way for Her
2019. május 27.

Tavasszal és nyáron használom, teljesen friss, nyári illat. Nálam semmiféle vanília vagy pézsma nem érezhető semmi orientális beütés, csak egy nagyon kellemes barack-tea- enyhén jázmin egyveleg. Érzem magamon hosszabb ideig, múltkor a blúzomra is fújtam, még másnap is megcsapott az illat. Tökéletesen könnyű és friss, ettől nem kapok fejfájást, ha többet fújok magamra akkor sem.

Cetaphil Moisturizing Cream

Cetaphil Moisturizing Cream
2019. május 13.

Egy 75 ml-.es tubust próbáltam ki először egy gyógyszertári boxból. Nem nagyon fűztem reményeket hozzá, mert az arcbőröm nagyon kevés krémet visel el égő érzés és pirosodás nélkül. És mivel testre is ajánlják egyben, biztos voltam benne, hgoy a vége a szokásos érzékenység lesz. De nem lett. Elhasználtam. Elég zsíros, így inkább a téli őszi hónapokban éjszakai krémnek arcra tökéletes. de testre is használom. A 75 ml-es tubus elfogyott, már ezt a nagy kiszerelést szereztem be. Tavasszal és nyáron faktoros vizesebb krémeket használok, de télen nappal is használtam , mindenféle irritáció nélkül. Nagyon bevált, így éjszakára búcsút vehetek a drága kencéktől. :)