isosisko

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Resist Daily Pore-Refining Treatment With 2% BHA
2015. február 24.

Rövidebb tépelődés után úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt a hámlasztót borsos ára ellenére, mivel más PC termékekkel nagyon jó tapasztalatom volt.
Azért választottam, mivel alapvetően már sokkal ritkábban alakulnak ki pattanásaim, viszont a korábbi nyomkodások nyomát szeretném halványítani illetve a pórusaimat összehúzni.
Igaz, hogy még csak egy hete használom esténként, de azt kell mondanom, hogy már most is látom a változás előjeleit: nagyon puha és "egységes" marad az arcbőröm egész nap, már a pórusok mérete is csökkent és bízom benne, hogy ez a tendencia folytatódni fog.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2014. július 29.

Valóban tökéletes nappali krém! Nagyon könnyű, egyáltalán nem érzem a bőrömön, nem hagy nyomot és a tengerparton is tökéletesen védett a leégés ellen.
Viszont a T-vonalon így is csillogni kezd a bőröm a nap végére, mattító hatás ide vagy oda, de ezt elnézem neki, mert a bőrömnek ezt a részét nem nagyon lehet kordában tartani :D
Pattanásokat, mitesszereket nem okozott, biztosan be fogom szerezni később is.

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum

Paula's Choice RESIST Intensive Wrinkle-Repair Retinol Serum
2014. június 15.

Kíváncsiságból rendeltem egy mintát és imádtam. Engem nem zavart a szilikonos állag, tényleg olyan, mint a méz, ahogy többen írtátok.
Nem irritált, nem okozott pattanásokat.
Elmondhatatlanul puha és sima bőrrel ébredtem minden reggel, mintha nem is az én arcom lett volna. Nagyon szeretnék rendelni belőle, de egyelőre nem akarok ennyi pénzt költeni rá, mert azt azért meg kell hagyni, hogy drága :D
Viszont a kívánságlistám legtetején landolt.