iszka

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Bioderma Photoderm Max Kompakt Púder SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Kompakt Púder SPF50+/UVA24
2016. május 2.

Januári külföldi nyaralásra vettem, mivel a hófehér bőrömet nagyon kellett védenem. Pigmentfoltosodásra hajlamos bőröm van, de amúgy nem tartozok a legérzékenyebb bőrűek közé napozás terén (szépen szoktam barnulni). Ez a fényvédő teljesen megvédett az extrém napsugárzás ellen, felvitele nekem a mellékelt szivaccsal is ment, bőröm imádta, nem zsírosodott, nem lett irritált és ami a legfontosabb nem jött elő egy pigmentfolt sem, és csak ott pirult meg az arcom, ahol nem kentem be alaposan (hajtőnél, ott viszont szinte leégett az extrém nap miatt). Tehát nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, mert azt nyújta amit megígér, csak arra kell figyelni, hogy sokszor, alaposan kell használni. Ez azt jelenti, hogy nekem két hét alatt több, mint fele elfogyott (végig tengerparton)! De nem bántam, mert mellette egészséges színe lett az arcomnak, pigmentfoltok nélkül. Csak ajánlani tudom, másrészt szép egységes bőrt eredményez felvitel után, a kiszerelés praktikus strandra, mindenhova. Világosabb árnyalatot használtam, nem ütött el még a barnulás után sem. Amikor vettem nem is volt egy gyógyszertárban sem a sötétebb árnyalat. Nagyon problémás bőrnél a fedése valóban kevés lehet, de ne feledjük nem alapozónak készült. Mivel csak extrém körülmények között használom, így azt is elfogadom, hogy gyorsan fogy. Nekem megérte az árát a maximális védelem.

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma

Alverde Intenzív Kézkrém Gránátalma
2016. április 23.

Elhasználtam, nekem túl lassan szívódik fel, sokáig zsíros érzetet hagyva maga után, mégsem hidratál eléggé. Illata ennek is intenzív, nekem ez sem tetszett benne annyira. Körömvirágos társa sokkal jobban bejött nekem.

Alverde Körömvirágos Kézkrém

Alverde Körömvirágos Kézkrém
2016. április 23.

Gyorsan beszívódik, gyorsan enyhíti a kiszáradt bőrt. Rendszeresen használva szépen karbantartja a kezeket télen. Illata erős, de nekem tetszik.