ita38

Regisztráció dátuma: 2015. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. november 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum

Balea Teint Perfektion Szempillanövesztő Szérum
2018. február 5.

Nekem nagyon bevált, már egy hét használat után észrevettem hogy, kinőttek a pici új szálak! :) Mivel csak néha sminkelek, minden nap 2x tudom használni a terméket, így hatásos.
Most 4 hét használat után vettem észre, hogy sokkal hosszabbak a szálak, nagyon szépek. Továbbra is használnom, mindenképp újravevős ;)

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2018. február 5.

A pink poison árnyalat van meg, nagyon tartós, nagyon tökéletes a fedése! Lehet enni, inni nem kopik, kb csak 6 óra viselés után ✔. Egy csillagot viszont levonok mert, nagyon-nagyon szárít. 2-3 nap kell mire az ajkaim újra normálisan néznek ki!

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2017. december 4.

Erős fedésű alapozó, ami valakinek jól jön valakinek nem, enyhe mű hatású, sajnos a textúrája miatt csak ujjal tudom eloszlatni. Hátrány: mindegyik árnyalat kicsit sötét :/ 4-6 óra viselés után sajnos átfényesedik az arcom, és sajnos ha mégis a tégely végéhez érek, nagyon nehéz kiszedni az oldalán és alján lévő terméket.
Az utóbbi időben már nem egész arcra való alapozóként használom, hanem csak a problémásabb-sötétebb részekre használom, így korrektorként tökéletesen megfelel.:)