itsdorina

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. október 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier BB Krém SPF15

Garnier BB Krém SPF15
2015. április 1.

Nemrégiben vásároltam ezt a BB krémet, azóta próbálgatom, tesztelgetem. Előtte az olajmentes verziót használtam, gondoltam most kipróbálom ezt a változatot, azóta a bőröm sokkal inkább normál kategóriába tartozik, úgy gondoltam ez is elég lesz nekem. Igazából én kicsivel több fedést vártam, az enyhe pírt eltünteti, de pl. orr körüli kipirosodással nálam nem birkózik meg (ezt persze korrektorral orvosolni tudom. Ahogy többen is írták, ez egyáltalán nem matt végeredményt eredményez, sokkal inkább csillogóbb lesz az eredmény. Így tavasszal nekem ez tetszik, púderrel azért mindig fixálom, nálam tartós, egységes, összességében meg vagyok vele elégedve.

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus

Kallos Love Folyékony Szemhéjtus
2015. március 24.

Tartós szemhéjtus, én remekül tudom használni a kis applikátort, de ahogy előttem is írták, nemárt lehúzni róla először, nehogy túl sok legyen. Én tudok vele nagyon precíz szép vékony vonalat, de ha úgy tartja kedvem vastag vonal is simán megy. Szeretem nagyon a színét, mélyfekete, nekem nem kenődik, és hát ennyiért.. Tökéletes.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2015. március 24.

Nem rossz kis ceruza, könnyen hegyezhető, én több terméket is használok a szemöldökömre, de ez is köztük van, jól kiegészíti egymást a catrice ecsetesen működő szemöldökpúder-szerűségével. Szerintem van ennél jobb is, de a dolgát teszi, nekem nincsen rá panaszom, az újravételt még megfontolom, lehet inkább kipróbálnék mást is.