ivci

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF50+

Bioderma Photoderm Mineral Fluide SPF50+
2022. június 16.

Ha nem zavar,hogy fehér foltot hagy, és a bőröd pereg majd le tőle,akkor ajánlom. Elsőre csak azt hittem,hogy nehezebben szárad, de akárhányszor próbálom eldolgozni a kezeimmel, egyszerűen lehetetlen. Mindig marad egy olajos, fehér foltos réteg a bőrön. Nem venném újra.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2021. május 11.

Up.:
Na hát, tök megfeledkeztem róla,hogy írjak. Igazából nem olyan rossz krém, néha kicsit pergett, de szerintem ez attól is függ mit kensz alá!! Volt,hogy a niacinamide után pergett, de volt hogy anélkül nem. Néha picit hagy egy réteget, de szerintem ez attól is függ,hogy éppen hogy van időd elkenni, gondolom.
Még több és friss véleménnyel sajnos nem tudok szolgálni, mert a Octocrylene összetevő miatt már nem merem újra venni... :(

Eddig nagyon jó! Nagy szerencsémre pont akciósan tudtam megvásárolni, sokat nézelődtem,hogy még is melyik krémet válasszam, de ez eddig nagyon jó!
Könnyed krém, egy 5 forintos méretűt kinyomok a kézfejemre, majd felviszem az arcom egész részére, de kicsit gyorsan kell dolgozni vele, mert nagyon gyorsan beszívódik! Alapvetően zsíros a bőröm itt-ott, főleg a homlokom részén, de ez a megfelelő arcápolással szerintem szép lassan eltűnik, szóval azért ne várjunk egy fényvédőtől,hogy 100 százalékosan mattan tartja a bőrt, hiába az ígéret, jó arcápolás kell mellé,hogy jó legyen! Majd jövök uppal!

La Roche-Posay Anthelios XL Spf 50+ Színezett Napvédő Krém Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL Spf 50+ Színezett Napvédő Krém Arcra
2021. május 11.

Egy újabb befürdés fényvédőkkel szemben! :(

A sima zöld csíkost gondoltam megveszem mint szokásos fényvédő, de sajna csak ez volt a gyógyszertárba, és 4000-ért volt épp akciósan, mondom oké ez tuti valami jel,hogy vegyem meg.
Hááát nem mondom,hogy kegyetlen, de ezt se veszem meg újra!
Ebből a termékből csak keveset lehet kenni, ami viszont nem elég egy megfelelő rutinnak egész napos védelemre!
Ha megfelelő mennyiséget viszel fel, ami számomra olyan 10-20 forintos méretű, akkor tuti,hogy még 20 perc múlva is szeded le zsepivel az úgymond sárgás bronzos réteget!!
Nem tudom,hogy esetleg egy púderrel ezt nem-e lehetne korrigálni, hogy felkened aztán púder, és mennyire tartja.
Nekem a szempillaspirált is kicsit "lemossa" a gödröcskéim alá! :"DDD

Röviden, tömören:
Megfelelő mennyiséget nem lehet belőle felvinni, nyomot hagy, ráadásul az összetevő listáját is képesek voltak elrontani egy-két anyaggal.