ivci

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2019. november 19.

Évek óta, már nagyon sokat vékonyodott a hajam, és a körmeim is ferdén nőnek, papírvékonyak...
Körülbelül 2 hónapig szedtem folyamatosan, konkrétan semmilyen változást nem vettem észre!
Nagyon nem volt drága, de azért ez így pénz kidobás volt.. :/

Oriflame Swedish Spa Tisztító Arcmaszk

Oriflame Swedish Spa Tisztító Arcmaszk
2017. november 16.

Nagyon jó, de alig lehet lemosni, viszont legalább nem piros az arcom, hanem szép rózsaszínes fehér.

Lush Tangled Meleg Olajos Hajpakolás

Lush Tangled Meleg Olajos Hajpakolás
2016. október 20.

Hát én kicsit elszomorodtam... Beleraktam a tálkába öntöttem rá forró vizet kevergettem alig akart olvadni mert aztán kezdett hűlni a víz de mivel hűlt ezért öntöttem még rá forrót,hogy hátha jobb lesz, hát nem lett mert csak folyóssá vált és darabos maradt. A szaga fúj az a legrosszabb... Nem tudom hogy szépen hogy lehet kifejezni ezt de olyan a szaga mint mikor elmész nagy wczni és befújod a wct,hogy ne legyen büdös, na olyan igen pont az a szag mikor az ürülék és a légfrissítő szaga keveredik :( majd azért kipróbálom milyen a hajon, de félek,hogy ürülék szagú lesz.