Ivett0502

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2012. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

2015 pont

Regisztráció dátuma: 2012. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Origi Piňa Colada Scrub / Cukorradír

Origi Piňa Colada Scrub / Cukorradír
2022. augusztus 12.

Cukros, nagy szemű testradir, kellemes, nem tolakodó ananász illattal.A használata után nem volt szükségem testápolóra mert nagyon puha, és jó illatú maradt a bőröm. Csatos üveg a csomagolás amit vissza lehet küldeni a gyártónak, így szemetet sem termelünk. Ajánlom a terméket.

Origi Popsikence

Origi Popsikence
2022. augusztus 12.

Ez egy csoda, mindent tudó krém. Àllagra krém de nem folyós, illatra enyhe levendula. A kisbabám piros popóját, a nagy lányom viszkető dermatitises foltjait de még az én borotvától irritált bőrömet is pikk-pakk rendbe rakta.A csomagolása pedig üveg, amit vissza lehet küldeni a gyártónak, így szemetet sem termelünk.Szóval ez a tökéletes termék számomra.Csak ajánlani tudom.

Origi Milk Gyengéd Arctej

Origi Milk Gyengéd Arctej
2022. augusztus 5.

Mosható vattakoronggal használom. Nem egy zsíros arctej, elég könnyű és folyós.A sminket maradéktalanul eltávolítja, rózsa illata van. Ha nem használnék utána valamilyen lemosható arclemosót is kellemes bőrérzet marad utána. Magyar termék, natúr kozmetikum és még szemetet sem termelek vele mivel a csomagolást visszaveszik és újratöltik, így ha elfogy a micellás vizem azt hiszem erre a termékre állok át.