izabella73

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. július 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base

MAC Prep + Prime 24-Hour Extend Eye Base
2024. június 22.

Egyik ismerősöm ajánlására vettem meg, akinek szintén gyorsan zsirosodo, rejtett szemhéja van. Az árát először egy kicsit sokalltam de ez valami csoda! Úgyhogy minden pénzt megér! Az eddig próbált szemhéj bázisok semmit se értek, az összes festék 10perc múlva elmaszatolódott és egy csíkban összeállt a szemhéjamon, ezzel viszont meg se mozdul még nap végére sem. Nagyon kevés kell belőle, igaz nem használom napi szinten, de még majdnem tele van a tubus. Külön öröm hogy semmilyen irritációt, allergiát nem okozott.

Eucerin DermoPure Fedőstift

Eucerin DermoPure Fedőstift
2024. június 5.

Nekem bevált, szépen fedi a pirosságot, szivaccsal könnyen el lehet dolgozni. Kis puderrel fixálva tartós is. Semmilyen problémát és irritációt nem okozott az érzékeny bőrömön.
Amikor van rá akció vagy kuponos napok, akkor szoktam beszerezni úgy nem annyira húzós az ára sem.

Elyn's Lab Caffeine Eye Hack Szemkörnyékápoló Gél

Elyn's Lab Caffeine Eye Hack Szemkörnyékápoló Gél
2024. március 29.

Egyik legjobb szemkörnyék ápoló amit valaha használtam. Nagyon érzékeny a bőröm de semmilyen irritációt nem okozott. Szépen hidratál, könnyen beszívódik, számomra tökéletes. Árban is elfogadható, így mindenképpen megérdemelt az 5*.