izsofb

Regisztráció dátuma: 2019. február 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. február 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

By Kilian Playing With The Devil

By Kilian Playing With The Devil
2021. október 18.

Rajtam abszolút férfias illat lett. Szerintem a tonkabab a hibás benne, úgyhogy odaadtam a férjemnek. Rajta persze szépen jönnek az illatjegyek, de végig férfias marad. Bár nincs az összetevők között, de én érzek benne egy pici fahéj illatot is. Nagyon tetszik az ő bőrén.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2021. október 14.

Meg kell hagyni, fantasztikus illata van, de... úgy kiszárította a bőröm, főleg a karom belső részén, hogy inkább kidobtam. :(

Mizensir Genève Poudre D'or

Mizensir Genève Poudre D'or
2021. október 12.

"Egyszer volt, hol nem volt... egy varázsló meg akarta állítani az időt a nap egy adott pillanatában" áll a parfüm leírásánál. Hát ez olyan jól sikerült, hogy újra a 14 éves énemet láttam magam előtt, amikor kipróbáltam.
Életemben először, ballagásomra kaptam egy "parfümnek" nevezett valamit, az egyik kedves rokonomtól, aminek még a neve is beugrott (Hello Hello). Annyit kerestem, azt a parfümöt, majd hozzá hasonlító illatot sikertelenül... de évekkel később feladtam. Aztán rendeltem egy kis mintát ebből az aranyporból, aminek a nyitánya egy az egyben olyan, mint az a gyerekkori parfümöm. Hát egyszerűen mesés ahogy indít.
Aztán átvált borotvahab illatba némi vaníliával édesítve. A legvégén (ami a felfújást követő második óra az én bőrömön) marad némi vaníliás, szantálfás illat, ami már nagyon bőrközeli. Hát itt a vége, fuss el véle.