J0y

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique Dramatically Different Moisturizing Gel
2016. január 3.

látom mindenki irja , hogy nem nagyon hidratál . ez egy zsíro bőrre készűlt gél ami annyiból áll , hogy nem lessz olyan hatásod tőlle mint egy vastag niveakrémtől de viszont teljes mértékbe beszívódik a bőrbe és nem lessz egy nagy villanykörte a homlikodon . nekem megszüntette a vizhiányomat és szárazfoltjaimat és nem keletkezett semmilyen réteg a bőrömön , nem pattogoztam ki és ez az első krém amit a szemkörüli részre is tudtam használni . és az árához képest viszonylag nagy adagot kapunk . ebből a termékből még van krém változat is (ez gél nem krém ) az esetleg a szárazabb bőrüeknek is beválhat . nekem egyenlőre ez a kedvencem ! <3

Manic Panic

Manic Panic
2015. december 7.

Vörös hajamra használtam szimegújitóként mivel nem károsítja annyira a hajam mint a rendes festékeke több árnyalatot kiróbáltam pl pillarbox red,wildfire , electric lava , vampire red . kb 2 hétig még nézett ki valahogy vele a vörös loboncom

Imperity Hajfesték

Imperity Hajfesték
2015. december 7.

Fodrászom ajánlotta ezta festéket a Lakmémotion helyett és mondtam ,hogy üsse kavics ha ő úgy gondoltja , hogy ki tud keverni egy piros színt belőlle legyen . Nem csípte a fejbőrömet ,nem szárította széjel a fejem . Nem az a szín lett belőlle amit vártam valamivel rezesebb lett és kb 2 hét alatt kikopott az a szín dee próbáltam sötétbarna 4.3 színét az Isteni gyönyörű lett ,de élénkebb extrém színekhez inkább Lakmét preferálom .

1 smink