Jade

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2021. január 13.

Kiváló hidratáló, az én kombinált bőrtípusomhoz teljesen megfelel. Nem túl testes az állaga, könnyen beszívódik, nem csapta ki az arcomat. Én esti rutinban használom, így arról nem tudok beszámolni, hogy a sminkkel mennyire jó barátok.

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2021. január 13.

Évekkel ezelőtt már használtam Lush-os szilárd sampont,az annyira nem vált be, hogy évekre inkább elkerültem mindenfajta sampont a cégtől. Aztán úgy alakult, hogy volt lehetőségem kipróbálni más szintén Lush-os szilárd sampont, így elkezdtem kísérletezni a samponkorongokkal. Ezt a fajtát nagyon szeretem, már másodjára veszem meg, de általában váltogatom őket. Érdekes, hogy nekem ez a fajta jobban fogy, mint pl. a Jason & the Argan Oil.
Nem zsírosítja, szárítja a hajam, szerintem kifejezetten jól néz ki, nem érzem, hogy hiányoznának a szilikonos samponok.
Plusz pont, hogy a megvásárlásával nem termelek felesleges műanyag szemetet, utazáshoz pedig nagyon praktikus.

Urban Decay Naked Basics Palette

Urban Decay Naked Basics Palette
2019. július 16.

Ha egy natúr palettát kell beszerezned, akkor ez legyen az. Imádom, hogy nincs tele fényes színekkel, hogy a matt árnyalatok dominálnak. Egy problémám van vele, hogy a fényes árnyalat néha töredezik, de ezt leszámítva semmi. Nagyon jól kihasználható paletta, szerintem megéri rá beruházni.

2 ÖSSZETEVŐ