Jadviga

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%

The Ordinary Ascorbic Acid 8% + Alpha Arbutin 2%
2018. szeptember 14.

Ezt bizony én is lehúzom, ugyanis hatását nem érzem, ellenben oxidálódik a bőrön. Az ujjaim is narancssárgák lesznek, ha nem mosok utána egyből kezet, de a micivizes vatta a legszebb, amivel reggel áttörlöm az arcomat, miután ezt használtam. Írtam is emiatt a Deciemnek, de szerintük magában nem oxidálódik, bár más termék a rutinban elképzelhető, hogy oxidálja. És azt mondták, max 2-3 csepp kell az egész arcra. De nincs kedvem miatta variálni a rutinomon.

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló

Yves Rocher Hydra Végétal 48 Órás Hidratáló Zselés Arcápoló
2018. augusztus 12.
(!)

KM nyereményjátékon nyertem én is. Első benyomásként meglepődtem a viszonylag erős illatán, a koreai kencék után elszokott már ettől az orrom, mindenesetre kellemes illata van. Ezt a véleményt bő egy hónap használat után írom. A hidratáló hatása számomra kielégítő, bár nyilván a 48 óra költői túlzás. Szerettem volna a reggeli rutinomba beilleszteni, de egyrészt igen lassan szívódik be, másrészt rólam sajnos ez is lemorzsálódik. Így az esti rutin végén kapott helyet, de még reggel is ott ült egy furcsa, filmszerű réteg az arcomon. Mondjuk lehet, hogy ez zárja be kicsit a hidratáló anyagokat a bőrbe. Amúgy a Laneige Water Sleeping Mask jut róla eszembe, vaskosabb kivitelben. Zselés állaga miatt azt hittem, a nyári melegben ideális lesz, de sajnos, sok. Most félreteszem télre, amikor a világ hidratálója nem elég. Akkor majd jövök frissíteni, egyelőre egy igen jóindulatú négyes, mert valamennyire tényleg hidratál.

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex

NIOD Multi-Molecular Hyaluronic Complex
2018. július 2.

Belefutottam egy 50%- os akcióba, így a kosaramban landolt annak ellenére, hogy mindig azt mondtam, a hialuron nem az én hatóanyagom. Az eddigiek morzsálódtak rajtam, szárítottak is, így némileg félve vettem meg. Ez beszívódik, selymes is lesz a bőröm tőle, rétegzős rutinban ad is hozzá a hidratáláshoz. Igazán kellemes csalódás volt, de teljes árán biztosan nem fogom újra megvenni.