Jadviga

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. június 25.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

CV Cadea Vera Best Age C-Vitamin Szérum

CV Cadea Vera Best Age C-Vitamin Szérum
2020. november 13.

No, mivel a CV Rosé Perfection C Vitamin Szérumot kivonták, vettem egy nagy levegőt és megvettem ezt, bár igen féltem az "elbűvölő, szikrázó fényű rózsaszín pigmentek"-től. No, kérem, aki szintén ettől tartott, ne féljen, én abszolút semmi csillogást nem látok utána, miután tényleg teljesen felszívódott. Addig persze csillog, de az kb 5 perc alatt eltűnik. Talán egy gondolatnyival sűrűbb állagú, mint a testvére, emiatt egy gondolatnyival óvatosabban kell adagolni, mert mintha nagyobb lenne az egy pumpányival kiadagolt mennyiség, emiatt icipicit később szívódik fel. De egyáltalán nem vészes. Indításnak erős 4-es.

CV Cadea Vera Rosé Perfection C Vitamin Szérum

CV Cadea Vera Rosé Perfection C Vitamin Szérum
2020. november 13.

@csaktom véleményei engem is mindig figyelemre késztetnek, és mivel rajtam eddig minden ascorbic acidos készítmény oxidálódott, nemrég tettem is egy gyors látogatást egy Müllerbe. A szérum egészen könnyű, tejszerű, bár számomra erősen rózsaillatú, amelyet én kevésbé kedvelek. Viszont gyorsan beszívódik, és jól tűri a fölé rakott rétegeket is. Igen kíváncsi leszek a folthalványításban elért hatására, amivel majd mégjövök frissíteni a véleményem. Addig az első benyomás és a rutinomba helyezés alapján erős négyest adok

Update 2020 november. Napi használattal (néha reggel+este is, de többnyire reggel) eddig tartott. Felpontozom 5 csillagra,most, hogy így nem gyártják, mert megvettem a helyette kaphatót, és ennek kicsit lágyabb volt az állaga, ami azért jobban tetszett.

Moschus Indian Love Parfümolaj

Moschus Indian Love Parfümolaj
2020. június 28.

@ftbnny Megértelek. Még én is őrzök belőle egy negyed üvegnyit. Iszonyat erős, nagyon tömény, de egy álomillat. Nyáron mondjuk ölni lehetne vele... Néha előveszem, beleszimatolok és előjön az ifjúság. És minden születésnapomon ezt használom, még szerencse, hogy téli leány vagyok 😊