jakarika

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Van Cleef & Arpels Extraordinaire Rose Rouge

Van Cleef & Arpels Extraordinaire Rose Rouge
2019. szeptember 3.

Rózskertre számitottam,viszont egy szál májusi rózsát kaptam, harmattal, szellővel, harmatos fuvallattal. Nem értem mitől ajánlott ez a finom csoda mindkét nem számára, hiszen kimondottan nőies. Irodai viseletre abszolut alkalmas, nem feltűnő , sillageja bőrközeli, diszkrét. Pont ezért válok meg tőle. A négy csillagot megérdemli, mert elegáns és légies.

Gustave Eiffel Porto Vintage

Gustave Eiffel Porto Vintage
2019. szeptember 3.

Nagyon karakteres és intenziv illatra számitottam. Minimum karácsonyi feelingre, de rajtam csak a kandirozott narancs érződik, de az nagyon. Én imádom a JUNGLE elephantot, és azért rendeltem mintát, hogy megnézzem valóban annyival finomabb és árnyaltabb e a PORTO.Finom, de rajtam kimondottan lineáris, nem burkol be, nem ölel körbe.

Omorovicza Arctónus Tökéletesítő SPF20

Omorovicza Arctónus Tökéletesítő SPF20
2019. május 10.

Sokáig hezitáltam, mielőtt megvásároltam.Nagyon szépen fed, nem szÍvja be a bőröm. a ráncokba nem ül be, és a nap végén nem száritja ki a bőrömet. Alapozóként vagy szinezett nappali hidratáló krémnek egyaránt tökéletesen megfelel. Nem bántam meg, hogy megvettem. Nem válik foltossá sem, valóban szépen fed. Azt javasolják a honlapjukon, hogy célszerű alá használni a c vitaminos géljüket, mert akkor vélik igazán kiegyenlitetté a bőrön. Mintával kipróbáltam, valóban még szebb lett a fedése. A 20 faktoros védelme miatt télen és most tavasszal használtam, mert erős napsütésben többre van szükségem. Ha elfogy, mindenképpen újra fogom vásárolni. NAGYON KADÓS.