Jana13

Regisztráció dátuma: 2011. október 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Suiskin Biológiai Fermentált Panacea

Suiskin Biológiai Fermentált Panacea
2013. július 11.

Ez az 5 csillag egy megelőlegezett 5-ös, mert csak 2 tasak próbám van egyelőre a BBkrem.hu-ról, egy tasak szerintem csak egy használatra elég (nem tudom, mások hogy hoznak ki abból 3-4-et, mindegy). Nagyon nagyon folyós, olyan, mintha fehérre színezett víz lenne, DE meglepő módon jól hidratál, legalábbis így nyáron. Fölé Missha BB krémet kentem, így remek eddig. A fehérítő hatása miatt vettem meg, mert sok a barnás napfolt az arcomon, erről majd később derül ki, valóban hat-e. Szerintem ha ma éjjelre is jó lesz ez (az AHA&BHA komplex fölé), akkor megrendelem nagyban is.

Suiskin Enzimes Lemosó Por

Suiskin Enzimes Lemosó Por
2013. július 11.

Igaz, csak tegnap este érkezett meg a csomag (BBkrem.hu-ról rendeltem), de már az első arcmosás nagyon kellemes volt vele, furcsa volt, hogy egy porból hogyan lesz habzó arclemosás, de tényleg az lett. Nem annyira olcsó, 5000 felett van, viszont szerintem elég sokáig elég lehet. Amiben azonnal más volt, mint pl. az amúgy remek ginzenges szappan (szintén BBkrem.hu-ról :) , az az, hogy sokkal puhábbnak éreztem az arcom utána. Minden sminket levitt, bár nekem a sima szappanok is mindent levisznek, szemfestéktől kezdve alapozón át stb., szóval az ezen kattogást soha nem értettem igazán :). Egyszóval, ajánlom, egyelőre, első használat után :)

Bobbi Brown Natural Finish Long Lasting Alapozó SPF15

Bobbi Brown Natural Finish Long Lasting Alapozó SPF15
2012. január 7.

Ma vettem egy ilyet az imádott Armani Lasting alapozóm után, a Douglas-ben a BB-os lány olyan szépen kisminkelt, hogy nem tudtam ellenállni. Most szép rajtam, de mivel profi vitte fel és ecsettel, meglátjuk, magamnak majd milyen lesz.