Jane

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Velvet Touch Eye Liner

Velvet Touch Eye Liner
2020. október 26.

Eltűnt a szokásos fekete géles szemceruzám és annak helyébe kerestem más alternatívát. Természetesen fekete színben vettem meg de felkenve inkább szürkének mondanám. Egyáltalán nem pigmentált, nem tartós és szemhéjfesték fölé egy örökkévalóság felvinni.

Sigma Beauty Blush Arcpirosító Paletta

Sigma Beauty Blush Arcpirosító Paletta
2020. október 26.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom de többet vártam ettől a palettától, már csak a márka miatt is de legalább még jó drága is...
Szóval a színek csodálatosak, jól kihasználhatóak. Az eldolgozásuk és felvitelük könnyen megy, bár a pigmentáltságuk színenként változó. Inkább természetes, lágy hatást lehet velük elérni, ami számomra meglepő volt egy Sigma termék esetében. VISZONT, ami felháborított az a formula! Egyáltalán nem tartós! Már próbáltam mindenhogy, de kb 2 puszi után már alig látszik valami az arcon.

Revolution Skincare 12,5% Vitamin C Serum

Revolution Skincare 12,5% Vitamin C Serum
2020. október 26.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a Revolution Skincare termékkel is. Nagyon sokat javított a bőrképemen és egyértelműen feltűnik, ha kihagyom pár napra a bőrápolási rutinomból. Valóban nincs jó illata de igazából nem tolakodó és nagyon hamar elillan. Számomra inkább pozitívum, hogy nem tömték tele parfümmel.