Jane

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Physicians Formula Murumuru Butter Blush

Physicians Formula Murumuru Butter Blush
2020. március 15.

Ugyanolyan minőségi termék, mint a bronzosító tesója. Plum rose árnyalat tulajdonosa vagyok de szeretnék még más színt is beszerezni. Sajnos azért adtam csak 4 csillagot, mert még egy pici pigmentációt el tudnék viselni de ezt leszámítva nagyon szeretem.

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2020. március 15.

Nekem sajnos rengeteg problémát jelent bronzosítót választani, ugyanis már egy kis sárga tónus is csúnyán mutat a fehér bőrömön. Sokáig szemeztem ezzel a márkával és bár tudtam, hogy ikonikus termék, borzasztóan féltem megvenni. Egy nap viszont SOS szükségem volt bronzosítóra és bármily hihetetlen, a Bronzer árnyalat jött velem egy itt olvasott vélemény miatt. Hááát... csodálatosI Imádom! Pigmentált de mégsem tudod túlzásba vinni. Tartós, építhető, nagyszerű formulájú termék. 100%, hogy újra veszem!

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza

Maybelline Brow Ultra Slim Automatikus Szemöldökceruza
2020. március 15.

Ennek a terméknek az elődjét nagyon lehúztam, borzasztó volt a formulája, viszont ez egy nagyszerű verzió lett. Nekem csak a hézagok kitöltésére és kontúr meghúzására kell. Annyira bevált, hogy a többi szemöldök szépítő termékemhez már hetek óta hozzá se értem. :)