Jane

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 1.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Revolution X Carmi Kiss Of Fire Eyeshadow Palette

Revolution X Carmi Kiss Of Fire Eyeshadow Palette
2019. szeptember 6.

Sajnálom de esetemben ez az a termék, amire azt mondom, hogy olcsó húsnak híg a leve... :( Azért választottam ezt a palettát, mert a szín összeállítás rendhagyó volt a manapság fellelhető rengeteg nude paletta mellett. Szükségem volt pár élénkebb, feltűnőbb színre, az már csak hab volt a tortán, hogy a palettában 2 csodálatos hightlighter is helyet foglalt. A színek egészen pigmentáltak, gyönyörű a fényük is, azonban a textúrájuk sajnos nem jó. Úgy fogalmaznám meg, hogy túl szemcsés, nem elég homogén. Ujjal felvéve még jónak tűnik de ecsettel már sajnos nem, a szemhéj bőrén pedig "halpikkely" hatást kelt. Nagyon sajnálom, mert jó lett volna ilyen olcsón hozzájutni egy jó palettához :(

Maybelline Brow Precise Micro Pencil Szemöldökceruza

Maybelline Brow Precise Micro Pencil Szemöldökceruza
2019. szeptember 5.

Nagyon tartós, szép a színe, teszi a dolgát de sajnos tényleg túl puha és könnyen letörik használat közben :( Ahhoz képest pedig, hogy így milyen gyorsan fogy, én drágának találom.

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém
2019. szeptember 5.

Ó TE JÓ ÉG!!!!!!!!! A legjobb BB krém, amit valaha próbáltam!!! Pedig utálom őket de eeeez! Csodálatos! Az illata, az állaga, ahogy adaptálódik a bőrömhöz, minden csodálatos! Annyi megjegyzésem lenne csak, hogy akinek száraz a bőre, az azért használjon alá valami egyéb krémet, mert vékony, lágy termékről van szó :)