jane79

Regisztráció dátuma: 2013. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 31.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2020. július 18.

A nagy hype miatt vettem meg, amikor minden blogger/vlogger ezt ajánlotta. Egyből egy nagy kiszerelést vettem, ami annyiban volt hiba, hogy hiába tényleg nagyon jó, az érzékeny bőrre kiváló, nem szárít mégis alaposan tisztít, hamar meg untam, hogy nincs illata. Úgyhogy nekem nagyon sokáig elég volt, szinte azt hittem sosem fogy el, felváltva használtam egyéb tusfürdőkkel. Egy kicsi kiszerelésbe mindenképpen beruházok, hogy legyen itthon. Az érzékeny bőrűeknek nagyon ajánlom.

Schauma Nature Moments Kiwi, Uborka, Kendermag Hair Smoothie Sampon

Schauma Nature Moments Kiwi, Uborka, Kendermag Hair Smoothie Sampon
2020. július 18.

Még a tavalyi Glamour napokon volt rá azt hiszem féláras kupon, gondoltam akkor veszek egy sampont a márkától. Nagyon finom kiwi illatú, kellemes, frissítő sampon így nyárra, fényes illatos hajam lesz tőle. Kis adag is elég volt belőle, nagyon habzott, úgyhogy nagyon sokáig elég volt a nagy flakon. Mindenképpen ajánlom kipróbálásra aki szereti a finom, üdítő gyümölcsös illatokat, tuti kipróbálom a többi sampont is a termékcsaládból. Nem mellesleg vegán és azt hiszem úrahasznosítható műanyagból készült a flakon.

Kallos Spa Kímélő Dúsító Fény Sampon Tengeri Sóval és Neroli Olajjal

Kallos Spa Kímélő Dúsító Fény Sampon Tengeri Sóval és Neroli Olajjal
2020. július 18.

Nagyon olcsó sampon ennek ellenére fényes ápolt hajam lesz tőle, talán emiatt kicsit zsírosít. Kellemes édes illat, inkább télre esik jól használni. Meg voltam vele elégedve, ajánlom mindenkinek.