janes933

Regisztráció dátuma: 2016. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. december 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Veet Supreme Essence Szőrtelenítő Krém

Veet Supreme Essence Szőrtelenítő Krém
2019. május 12.

Joy napok. Még jó hogy 1 dbot vettem belőle. Miután leszedtem iszonyat kipersegett a lábam tőle. És a szőrt is csak felét szedte le. Soha többet nem vennem újra. Inkább borotva !

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. április 28.

Trnd keretein belül tesztelem.

Első használat :praktikus pumpás kiszerelés,az illata először elég fura volt ,de végül is utána megtetszett.Mint már előttem írták az állaga kifejezetten jó és ez nagyon tetszik.Használat után a bőröm egyből felszívta és nem hagyott maga után zsíros érzetet. Kellemes puha tapintású lett. Nagyon bízok ebben a termékben,mert már rengeteget kipróbáltam és egyik sem segített a problémás bőrömön.

Később jelentkezem további infoval :)

Update: már lassan két hete használom folyamatosan. Pont a ciklusom közepén járok, ilyenkor gyulladt pattanások jelennek meg az arcomon. Viszont ez a krém rengeteget segít rajta. Másnapra a gyulladást valamilyen szinten lehúzza és a pirosság is eltűnik. Újabb pattanások ,mitesszerek nem jönnek elő. A bőröm egységesebb, hidratáltabb. A porusaim kevésbé tagak majdnem 2 hetes használat utan. Smink alapnak is tökéletes. A bőröm kevésbé zsíros .Ha elfogy tuti újra veszem. Megérdemli az 5 csillagot!!

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál

Essence You Better Work! Volume & Curl Vízálló Szempillaspirál
2019. április 18.

Szerelem első használatra.
Vízálló de könnyen eltávolítható. A keféje különösen tetszik, nem nehezíti el a szempillákat, nem csomosodik és nem kenödik el.Ujra fogom venni !