janina66

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. április 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alora Natura Ilang-Ilang Sminklemosó Szappan Shea Vajjal és Agyaggal

Alora Natura Ilang-Ilang Sminklemosó Szappan Shea Vajjal és Agyaggal
2013. július 9.

Én igazából arclemosónak használom. Tökéletesen lemossa a sminket és tökéletesen tisztítja az arcomat, úgy hogy nem szárít és nem húzódik utána a bőröm. Eddig az Ilcsi zöld szappanját használtam arctisztítónak, mert a fekete túl erősnek bizonyult. Azonban a zöldtől is húzódott a bőröm és egy idő után szárított is. Így most a Alora Natura Ilang-Ilang Sminklemosó Szappannal kombinálva használom. Amikor érzem, hogy a zöld szappantól kezd száradni a bőröm akkor arclemosáshoz az Alora Natura szappant használom inkább pár napig. Természetesen a sminklemosáshoz mindig az Alora Naturat használom. Azonban ha elfogy a zöld szappanom,akkor szerintem csak az Alora Naturat fogom használni, mert tökéletesen bevált és szerintem nagyon olcsó, az Ilcsihez képest meg sokkal olcsóbb.

Avon True Pro+ Körömlakk

Avon True Pro+ Körömlakk
2013. június 12.

Gyönyörű színei vannak, de nekem hamar elkezd kopni. Nem lepattogzik, mint más körömlakkok, hanem elkezd lecsiszolódni a körmömről. Minden képen kell belőle második réteg, mert az első réteg egyenetlen és átlátszó. Azonban amikor a második réteget viszed fel, nem lehet szépen egyenletese felvinni, mert csíkozódik. Csak akkor lesz egyenletes, ha egyszerre sokat, úgy mond ráfolyatsz , de úgy meg az egész új végem tiszta festék lesz és kínlódhatok a leszedésével, onnan ahová nem kell. Pedig nagyon szép fényes és szépek a színei. Csak a színei miatt kap 3 csillagot.

Avon Speed Dry+ Körömlakk

Avon Speed Dry+ Körömlakk
2013. június 12.

Gyorsan szárad, de nem tartós, és több réteg kell belőle, hogy szép egységes színe legyen.

1 MÁRKA