Jank

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál

L'Oreal Paris Bambi Eye False Lash Szempillaspirál
2020. március 12.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagy reményeket fűztem hozzá, de elég nagy csalódás volt. Csak azért kap 2 csillagot, mert valóban szépen hosszabbít, de ennyi pozitívuma van szerintem. A tartóssága nagyon alacsony, alsó pillasorra nem is használom, mert kb. 1 óra és elmaszatolódik. Egébként is nehéz eltalálni a kellő mennyiséget, mert hamar összeállítja a pillákat.
Továbbra is marad all time fav-nak a BOURJOIS VOLUME REVEAL, kár volt ezzel kísérlezetnem.

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon

Yves Rocher Ragyogást Adó Sampon
2019. október 20.

Sajnos nekem ez a megújult verzió nem jött be és borzasztóan sajnálom, mert a régi verziójára hosszas keresgélés után találtam rá és imádtam. Azzal akár 4-5 napot is kibírt a hajam, ezzel már szívem szerint már a harmadik napot sem vállalnám be. :( Olvastam a többi termék alatt, hogy mások is a régi verziókat szerették jobban, bosszantó, hogy ez az újítás nem jött össze.
A 2 pontot azért adom, mert a frissen mosott hajamat szeretem vele, nagyon tisztának és egészségesnek érzem.

Braun Silk-Épil 9 Epilátor

Braun Silk-Épil 9 Epilátor
2019. augusztus 21.

Nekem óriási csalódás ez az epilátor! Nem kihúzza, hanem letépi a szőröket, amik ezért folyamatosan befelé nőnek. Pont emiatt váltottam anno gyantáról epilátorra, de a kb. 15 éves legelső!! Philips vezetékes full egyszerű epilátorom még mindig többet ér, mint ez. Elég dühös vagyok, mert mielőtt ezt megvettem, hónapokig véleményeket olvasgattam, hogy melyiket válasszam ennyi pénzért (a cél az volt, hogy víz alatt és vezeték nélkül is használható legyen) és óriási csalódás.