Jank

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 21.
Bőrtípus: Száraz

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

L'Oréal Paris Bright Reveal Dark Spot UV Fluid SPF50+

L'Oréal Paris Bright Reveal Dark Spot UV Fluid SPF50+
2024. május 23.

Elég szkeptikus voltam (mint minden más drogériás/L'oreal termékkel), mert leginkább koreai cuccokat használok és szeretek, de pozitív csalódás volt ez a fényvédő. Vízhiányos a bőröm, nekem pikpakk beissza és sem fényesség, sem zsíros érzet nem marad utána. Ahogy olvastam az itteni véleményeket, hogy nem működik jól sminkkel, elkezdtem én is figyelni ezt és érzem, hogy máshogy viselkedik rajta a smink, mint pl. a Beauty of Joseon fényvédőn, de nagyon negatív hatását nem fedeztem fel. Lehet a nyári kánikulában sok lesz sminkkel, de eddig nekem jól vizsgázott.

Skintegra Architect

Skintegra Architect
2024. május 23.

Bár az illatokra én is érzékeny vagyok (szerintem mosogatószer szaga van :D), de hálistennek hamar elillan, úgyhogy ez nem tántorít el a használatától.
Jelenleg pattanások nyugtatására és az utánuk maradt foltok eltüntetésére vettem és használom és nekem erre a célra tökéletesen megfelel; elégedett vagyok, szerintem sokkal gyorsabban múlnak a foltok és a pattanásokat is nyugtatja rendszeres használat mellett. A ránctalanító hatásáról nem tudok beszámolni, de ahogy írtam, nem is arra a célra vettem. 5 csillagot csak azért nem adok, mert egyelőre nem gondolom nélkülözhetetlen elemnek a rutinomban, de lehet ez később változik majd.

Body+Me Problémamegoldó Body Cleanser

Body+Me Problémamegoldó Body Cleanser
2024. május 21.

Szőrbenövések ellen/javítására gondoltam kipróbálom, de sajnos nemhogy segített volna a problémán, még rontott is rajta, úgyhogy el sem használtam már a másik felét.
Én nagyon akartam szeretni ezeket a termékeket, de sajnos óriási csalódás volt az egyik testápolójával együtt. Szép volt a marketingje, de sajnos ennyit tud.