jankihun

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Syoss Oleo Intense Hajfesték

Syoss Oleo Intense Hajfesték
2018. november 13.

Meleg rézvöröset vettem, 6-76. A festék még felkenés előtt borzasztó halvány narancssárga volt, ez után pedig olyan lett, mintha sarat kennék a fejemre - színre és szagra is. Úgy voltam vele, hogy no nem baj, ammóniamentes, biztos ezért ez a fura külső. Ma reggel: őszhajfedés nulla, színintenzitás nulla. Mivel alatta kikopott vörös van, ezért abban sem vagyok biztos, hogy a most látható színt a Syoss festék tudta, hanem csak az előző pusholja, a Syoss meg rakott rá egy halvány árnyalatot. Ez a festék egy kalap kaki, persze ebbe a helyzetbe kerül az ember, ha az eredetileg használt márkája megszünteti az addig használt színt (köszi Palette). Szóval ne vegyétek, én is fenékbe fogom magam rúgni, ha megint a kosaramba kerülne.

For Your Beauty Parfümszóró

For Your Beauty Parfümszóró
2018. október 11.

Ahogy rátaláltam interneten, gyorsan meg is vettem. Kicsit drágállottam, de mindig kerestem a miniparfümöket, táskába valókat. Ez azt írja, hogy a nagy üvegből minden további nélkül át lehet tölteni a parfümöt. Nos vagy az általam vásároltból hiányzik valami, vagy alapból rossz a konstrukció, ugyanis az alját letekerve, ahol a gumitölcsért csatlakoztatni kell a parfüm eredeti kis csövére, semmit nem lehet az üvegcsébe belejuttatni. a tölcsér és az üvegcse között nincs semmi lezárás, szigetelés, vagyis még ha jutna is parfüm az üvegbe, onnan ki tud folyni. A műanyag tölcsér pont annyira hosszú, hogy a már benne lévő műanyag csövet sem éri el, ami azért sem baj, mert az már egyből fújná ki a parfümöt, szóval nem is a tartályba jut a folyadék. Kár, hogy képet nem lehet csatolni, mert nem biztos, hogy leírva érthető. A lényeg viszont, hogy totál használhatatlan. Maximum egy semmit nem tudó, de alakja miatt vibrátor lehetne. De inkább kidobom, mert csak dühít, ha ránézek.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2018. február 28.

Valami azonosítatlan allergia jött ki az arcomon, és a tusfürdő lecserélésére vettem, mondván, ettől nem lehet bajom. Azóta használom. Fura vele fürdeni, de egész jól el lehet oszlatni a tenyéren. Egyszer-kétszer krémként is használtam már - engem nem szokott zavarni, ha hosszan szívódik fel, nyomot hagy, stb. Viszont ha nem vizes bőrre kerül és nem azonnal mosom le, utána piszokul csúszik, és csak saját magával (vagy szappannal, tusfürdővel - de ugye az allergia miatt azzal nem kísérleteztem) lehet lemosni. Marketingből ötös :D