Jaslindore

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Body Superfood Vitamin C 48H Nutri Glow Cream Testápoló

Garnier Body Superfood Vitamin C 48H Nutri Glow Cream Testápoló
2024. július 1.

A nyári ☀️ meleg időben egy tökéletes állagú krém 👍 szerintem is. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, hamar beszívódik, amellett nincs túlságosan tolakodó illata és épp ilyet kerestem. Szép ragyogást kölcsönöz a bőrnek és megfelelően hidratálja azt. Akcióban kihagyhatatlan ha szereted a kellemes, mangó 🥭 illatú testápolókat! 😉 (Az I love termékekből szerettem korábban egy mangó, papaya illatú testápolót, az viszont túl cukorkás, édes volt ehhez képest)

Syoss Root Retoucher

Syoss Root Retoucher
2017. szeptember 15.

A legvilágosabb árnyalata világos szőke hajon alig látszik, azaz nem színezi be a hajat, ... többet vártunk a terméktől, ráadásul fakó, fénytelen lesz az eredmény ... Kíváncsiságból fújtam barna hajvégre, világosít-e, vagy látszik-e egyáltalán ... hát a fakó hatás igen, mintha púdereztem volna a haj végét és a fényét vesztett, száraz haj ... Ok, írja is, hogy világosabb, ősz hajat fedi ... de azt sem! Ősz szálak a hajtő környékén továbbra is virítanak... Miért nem adnak adott színű, szép fényes végeredményt ezek a mostani kreálmányok? Kifejezetten rossz az ár-érték arányuk!

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. szeptember 15.

Ad egy kis színt, de fénytelen, fakó, száraz lesz tőle a haj ... sokat kéne fújkálni, hogy az ősz szálak tövét mind befedje .... ráadásul fröcsköl. Anno volt flakonos hajszínező hab, azt szerettem, szuper fényt adott, ... mindenki azt kérdezte, hogy mivel mosom a hajam, mert olyan szép színe és fénye van, de megszűnt a 90-es évek végén ... azóta sem találok hasonlót. Lenövésre remelem jobb ... Mást vártam ennyi pénzért :(