JasmineK

Regisztráció dátuma: 2019. június 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. június 20.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2019. november 6.

Update: Májusban csináltattam, azóta kihullott a fele hajam és feltöredezett a vállam felettettig. Pedig brutálisan sok, erős hajam volt, most is van, de ilyet nem tapasztaltam korábban. Nem vitaminhiány és több helyen mondták, hogy okozott már ilyet másnak is, biztos, hogy ettől van... Azóta sem jött helyre. Semmire nem mondtam ezt még, de ez nem éri meg!!!

Továbbá azóta sokan mondták, hogy lehet kamuval dolgozott, vagy elszúrtak nálam valamit jópénzért... Bár az nem a termékhez tartozik, de folyamatosan szidott, hogy milyen a hajam, meg nem kehet kifésülni, meg milyen "sz.r". Többször a sírás kerülgetett. Meg ne panaszkodjak, ő is szívja. Másik vendégek nekem szóltak be, hogy büdös...

Eredeti:
Ilyet soha többet és szerintem akinek esze van nem csináltat. Sajnos én sem tudtam.

Állítólag eredetivel dolgozott, láttam a flakont. A keratin mellett formaldehidet tartalmaz, ami erősen rákkeltő, mérgező, szúrós szagú anyag. 6 órán át rosszul voltam tőle ott, kaparta a torkomat, fájt a fejem, a szememet elviselhetetlenül csípte. Még más nap reggel is marta a szememet az anyag... Pluszban bunkók is voltak, ami nonszensz.

Azon túl, hogy egy vagyon volt. Bár azt mondták nem kell, nagy nehezen kibírtam, hogy 4 napig ne mossak hajat, tocsogott a zsírban. Vettem szulfátmentes sampont.
Az első hajmosásnál a hajam fele begöndörött, de ekkor még ki lehetett picit szárítani, meg utána vasaltál és szép volt... Igazából csak aznap volt szép, mikor megcsinálták, bár büdös, a meratintíl. Kb. rá 2-3 hajmosásra visszállt az egész.
3 hét telt el, már több, mint egy hete teljesen ugyanolyan, hullamos, szétálló, begöndörödő, mint volt, nem is puha.

Ami viszont elkeserítőm, mert a pénzt nem bánnám annyira, egyzser kipróbáltam, hogy feltörte a hajamat. Most vettem észre, hogy eltört az egész és kb. 20 centiméterig. Ez nagyon durva.

Szerintem nem éri meg, mert iszonyú káros, pluszban az egészségedet, meg legfőképp a hajadat is tönkreteszi. Vastag, dús, erős és sok hajam van, a fele töredezett le.

Ennél az is jobb, ha vasalod! A fodrász is ezt mondta, pedig előtte azt hallottan, hogy a keratin nem teszi tönkre...

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2019. október 28.

Szerintem nem csodaszer, de jó. Vannak hatékonyabb hámalsztók stb. Nekem nem vészes a bőröm, szóval nem tudom. Viszont rengeteg mitesszerem van, mellette nagyon száraz a bőröm...
Ha este bekenem akkor reggelre kijön a fekete mitesszerek többsége. De ugyanúgy visszajön ez mellett is, illetve a mimden nap nem használom, mert akkor már látszik, hogy sok... Szerintem ezért is tűnhet zsírosabbnak valakinek, mert kihozza a mitesszereket, ezáltal újra termelődik (akármit kensz magadra így van😀), meg lehozza az elhalt bőrt.
Nagyon fontos mellé a fényvédelem, télen is. Meg mellette a tonikot és a lemosót használtam, ugyanebből.
Arról nem tudok nyilatkozni, hogy nagyon aknés bőrrel mit tesz, de megéri az árát. Újra nem venném.

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. október 16.

Nekem ez az abszolút kedvenc és AZ ALAPOZÓ. Ugyanis nagyon nehéz megtalálni a megfelelőt és sok flakon landolt elhasználatlanul a kukában.
Jól fed, inkább közepesen, de természetesen de ezt lehet építeni. Közepesen tartós, főleg alapozóval. Nekem száraz bőröm van és mindenképpen kell alá hidratáló, mert szárít. Meg alapból szárít, szóval nem értem a csillogást. De nyilván zsíros bőrre másképp reagál és arra mattító alapozót ajánlanék.
De ami brutál, hogy egységes, szép lesz az arcom és az 1N árnyalat még télen is megfelelő, végre valami amiből a legvilágosabb is nem hat narancssárgán rajtam. Az fajta formulát még nem próbáltam.