JasmineK

Regisztráció dátuma: 2019. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide

La Roche-Posay Toleriane Ultra Fluide
2021. február 12.

Nekem valóban szebb lett tőle az arcom és eltűnt az összes bőrhiba. Több rétegben szoktam felkenni, hogy megfelelően hidratáljon. Tényleg nem okoz mitesszereket, pattanásokat, vagy irritációt, mint a legtöbb arckrém nálam. Érzékeny bőrre Az egyetlen hátránya, hogy nagyon-nagyon hamar elfogy nekem, kb. 2 havonta kellene újat venni. A pumpás kiszerelés nagyon jó, mert anyám sem nyúl bele koszos kézzel, nagyon higiénikus.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Golyós Izzadásgátló Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

2020. november 20.

Tartós, de az illata borzalmas... A flakonban tetszett, de felkenve borzalmas. A hatása jó, még fürdés után is érzeni a szagát, szóval nimcs probléma vele, de az illata miatt biztos nem veszem újra.

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej

Mixa Hyalurogel Intenzív Hidratáló Testápoló Tej
2020. november 6.

Nekem most fogyott el és rájöttem, hogy imádja a brutálisan száraz bőröm. Hosszú távon nagyon sokat javult a bőröm és emiatt. Én mindenkinek ajánlom, azonnal beszívódik. Biztos, hogy újraveszem. Az illatára visszatérve, szerintem továbbra sem vészes és hamar elillan 🤷🏼‍♀️

Milyen illatáról beszéltek??? Nilagyon visszafogott, alig érezhető illata van parfümbe abszolút nem zavar be! Férfis, erős meg főleg nem, pedig én allergiás vagyok az ilyenekre.. Ugyanaz a termék? 🤣 Felkenés után 5 perccel már nem is érezni belőle semmit!

Amiért megvettem, mert az állaga nagyon jó és tényleg azonnal beszívódik, nem hagy maga után semmit! Lehet öltözni, menni! Sietős reggelekre tökéletes!

Viszont nem hidratál eléggé, abszolút nem extra száraz bőrre van, pedig kétszer kentem egymás után, még sem. Azt nem kell elhinni, ez egy enyhe, vizes, gyorsan beszívódó, könnyed testápoló!

Normál, vagy enyhén száraz bőrüeknek ajánlom, egy gyors, kényelmes, enyhén hirdratáló testápoló, nagyon enyhe kellemes illattal!

Akinek ez nem szívódik be, ez a vizes állagú krém, vagy filmréteget hagy, annak egyáltalán nem száraz a bőre!!! Ezt nehéz elhinni, lehet a fehér verzió volt... Akinek meg extra száraz, annak meg kevés!

Sietős reggelekre, nyáron, gyorsan, tökéletes! Most megszagoltam újra, nem értem, ennek olyan enyhe, abszolút nem zavaró illata van... Kicsit gyógyszertári, de nem férfias.... Nem szagtalan, az tuti... Ezért írtam meg a véleményt!