JasmineK

Regisztráció dátuma: 2019. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. június 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Braun Silk-Épil 9 Epilátor

Braun Silk-Épil 9 Epilátor
2021. július 5.

VI2240! Pár ezer forintért lehet bele venni akkumulátort, kb. 3-4 és egy csavarhúzóval ki lehet simán cserélni, vagy ismerősöd megcsinálja, aki ért ilyenekhez, ezért ne dobd el! Illetve, ha még 2 éven belül van, akkor pedig garanciás, be is küldhetted volna, ez vonatkozik rá. Sokszor én is elfelejtettem, hogy még garancia van valamire és inkább kidobtam... Egyébként 2018-ban vettem és nekem is kezd lecsökkenni az akkumulátor időtartama... :(

Alapjáraton viszont én meg vagyok vele elégedve, előtte sima Philips epilátorom volt, annál már a második is tönkrement 2 éven belül, elkoptak a csipeszei, nem kapcsolt be stb.
Nos, mióta ezt használom, azóta nekem nagyon megritkultak a szőrszálaim, ugyanis tényleg kiszedi tövestől, ezért mióta ezt a fajtát használom azokat rengeteget ritkult a szőröm, meg előtte 5 évig semmit szintén epilátorral, ebből is látszik, hogy kiszed mindent. Az is pozitívum, hogy 40 csipeszes, tényleg. A forgófejeesek lehet jobbak, akkor még nem lehetett kapni, utána jöttek ki. Összességében elég halk, az első fokozat főleg. Szép és könnyen tisztítható. A borotvafej nekem nagyon tetszik, van ahol nem bírja. Abőröm a sima borotvát. A világítás is szuper. Én csak a wima nagy fehér fehet használom, az a legalaposabb.
Minden használat után tisztítsátok ki, mert eltömődik, ez tuti nem hagyja ott fele szőrszálat. Nagyon alapos, mondjuk a pár milis szálak néha nekem is ott maradnak. A szőrbenövések pedig ha ettől lesznek, másiktól is lesznek sajnos... Én szerintem jobb, mint az eddig használt epilátoraim... Vízben kényelmes, de én nem szeretem... Bár van, akinek ez is számít. Nekem inkább az, hogy bárhova elviheted, még ha esetpeg nincs konnektor valahol, akkor is lehet használni.

Nekem sima változat van meg, anno 28 ezerért vettem, ennyiért nagyon megérte, mondjuk az más tészta, hogy más által már kipróbált terméket küldtek újként. De mondjuk azt figyelembe kell venni, hogy az epilátorok gyakori használat mellett nem bírják ki 10+ évig, mert elkopnak a csipeszek, akármilyen drágát veszel.. De nekem ez bevált, nem ment olyan tönkre, mint az alapabb, alaposabb, nagyobb, szóval simán megéri rákölteni! A rengeteg fejet viszont feleslegesnek tartom.

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense

Lancôme La Vie Est Belle Intensément EDP Intense
2021. május 26.

Utolsó, nekem is ❤️ Sőt én az eredeti illatot kifejezetten büdösnek találom... Majdnem megrendeltem, de aztán mégis bementem kipróbálni és én ismertem már, nem tetszett.

De ez nagyon jó, édes, kellemes és hihetetlenül tartós (az anyaillat is az), elég belőle kevés is. Meg az is jó, hogy nem tömegillat, nem érezni minden második emberen. Eddig csak mintám volt, de biztos, hogy megveszem.

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál

Essence Get Big Lashes! Szempillaspirál
2021. május 22.

Én nagyon szeretem, nekem a kék van, a vízálló, azt veszem minden nyárra! Gyönyörű szép, nagy, szétvállasztott pillákat csinál, meg is kérdezték, hogy műszempillám van-e. Nekem a termálfürdőt is bírta. A nagy melegben sem pereg le. Teljesen elégedett vagyok vele, pláne ennyiért! Ha vízálló spirál kell, nem veszek másikat! Egyébként sem vennék, de vízállót nem használok minden nap. Ezt meg imádom ❤️