javi

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. június 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++
2021. január 5.

Update: hát csalódás. Tényleg működött a bőrömmel, de így a megfelelő védelem nélkül haszontalannak érzem. Eléggé idegesítő, mert július óta ezt használtam.
~~~~~~~~~~~~~~
2020. aug. 26.: Teljesen bevált. Mindent teljesít, amit ígér. Eldolgozás és beszívódás után nincsen fehér nyoma, csak egy kicsit fénylik. Minden nap ezt használom, irritációt és pattanásokat sem okozott, ez nagy szó. Sminkelni is jól lehet rá. Maga a krém sűrűbb állagú és halványsárgás.
A Puritotól a Comfy Water Sunblockot is próbáltam (nem az illatmentes verziót), az csípte a bőröm.
Nem a legolcsóbb, de ha összeadom az olcsóbb fényvédők árait, amik nem voltak jók... ez megéri.

Matrix Total Results Brass Off Hajbalzsam

Matrix Total Results Brass Off Hajbalzsam
2020. november 4.

Balayage-olt hajam van, kb. olyan 8-as szintű szőke. Sajnos a hamvas árnyalatok hamar eltűnnek a hajamból, ez a balzsam is csak kicsit segít. Ilyen téren többet vártam tőle. Az illata viszont nagyon-nagyon finom gyümölcsös. Könnyen kifésülhetővé és selymessé teszi a hajamat. Gyenge négyes, mert a hamvasítás nem az igazi.

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém
2020. november 4.

Fogmosás után max. fél órányi frissességet ad, emiatt nagyon nem tetszett. Alig vártam, hogy elfogyjon. Fehérítő hatást nem igazán vettem észre.

9 ÖSSZETEVŐ