Jayf

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur 6 Miracles Oil Essence Hajolaj
2022. január 12.

UPDATE
Sajnos vissza kellett jönnöm lepontozni. Szép lassan nagyon kiszárítja a hajvégeket, ráadásul néhány nap után tapadós, kócolódós tincseket eredményez.(már 2 hónapja használom, pár hét után jött elő a probléma).

Nagyon jó kis olaj. Előtte a Toni&Guy tropical elixirjét használtam, de már sehol nem találom, így kerestem a helyettesítésére valami könnyed olajat, ami nem nehezíti el a hajat. Nyilván kb szilikon az egész, de arra, amire való - megvédeni a már töredezett hajvégeket, ill. a még el nem tört, de erősen igénybe vett hajat - tökéletes. Nem húzza le a hajat, nem lesz tőle ragacsos, pedig tincsenként kentem rá hajvasalás után. Tényleg hasznos a szálkásodás ellen is (mármint látszatra legalábbis).

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2021. november 26.

Összetevői alapján úgy ítéltem, hogy talán nem fog nagyon szárítani, ez úgy tűnik, igaz, bár előtte és utána is kenem a számat, mint az őrült. Leszedni a Cerave lemosómmal nem sikerült, csak kozmetikai kendővel, szóval tényleg nagyon durván tartós. Az applikátora elég bumszli, szépen nem lehet vele dolgozni, ajánlatos egy ecset hozzá. Egy csillagot azért vonok le, mert nagyon idegesítően ragacsos marad akkor is, ha megszáradt.

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2021. november 26.

Előtte a foaming cleansert használtam, az sokkal jobban bevált. Az érzékeny bőröm nem bántja, bár nem vagyok benne biztos, hogy nem emiatt jön ki egy-két pattanás... Nem tisztít olyan jól, mint a FC, és számomra borzasztó büdös is. Nem mondom, hogy pénzkidobás, de ezerszer jobb lemosók is vannak ennél.