Jayf

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Soliteint Solifresh Sminkletörlő Kendő

Soliteint Solifresh Sminkletörlő Kendő
2019. december 10.

Az illata számomra borzasztó, viszont legalább olyan hatékony, mint a Nivea és társai, az ára meg csak az 1/3-a. És végre egy kendő, ami nem csípi a bőröm. Remek választás.

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter
2019. december 10.

Egyrészt a világos bőrömmel egyáltalán nem működik, ha egy litert rakok magamra, az is teljesen elvész a fehér bőrömön. Másrészt rettenetes vele dolgozni, másodpercek alatt megszárad, és akármivel próbálom eloszlatni, legyen az az ujjam, beuty blender vagy ecset, mesterségesnek ható csíkot lehet csak belőle aplikálni. Mindegy, arra jó volt, hogy rájöjjek, mennyire felesleges még egy sminkterméket az arcomra kenni.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2019. december 10.

Lehet nem létezik ilyen, és nekem nagyok az elvárásaim, de olyan szemceruzát szerettem volna, ami nem kenődik egész nap folyamatosan a felső vízvonalamról az alsóra. Hát ez megintcsak nem sikerült, össze vissza mászik, mentségére annyit tudok felhozni, hogy talán kevésbé, mint más szemceruzák. A long lasting alatt nem tudom pontosan mit kell érteni, de fél nap alatt tuti lekopik a nagy része. Szomorú vagyok, mert az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, de ez sem az igazi sajnos.