Jazi

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Guerlain Terracotta Le Parfum

Guerlain Terracotta Le Parfum
2019. szeptember 1.

Mikor először megéreztem az illatát,úgy gondoltam nem lesz a kedvenceim egyike.Kicsit szúrosnak találtam az elejét,de kis idő múlva lecsillapodott.Talán még kicsit hűvös volt az idő,hogy megmutassa a legszebb arcát.Mint sok Guerlain,és Chanel illatnál jellemző-legalábbis én ezt tapasztaltam-kell egy kicsit küzdeni, hogy utat találjunk egymáshoz.
Ahogy melegedett az idő, egyre többször próbálgattam a kicsikét,majd eldöntöttem, nyaralásra őt is viszem/a másik három mellé/ magammal.Most már tudom,hogy ennek a parfümnek kell a meleg,és lehet,hogy sokan megmosolyogják,de nagyon kell a víz.
Két hétig,minden áldott nap elkísért a vízpartra,és gyönyörűen kiegészítette azt a boldogságot, amit mindig érzek,ha víz közelében vagyok.
Imádom a vizet,újra élem a gyermeki strandolás minden örömét,nem számít az a pár, na jó, jó pár kiló fölösleg,nem számít ,hogy trendi légy,hogy a hajad tökéletesen álljon,és a legboldogabb akkor vagy, amikor az unokád lenyom a víz alá,és csak kacagtok mindenen.Ezekben a boldog pillanatokban volt nekem ez a parfüm a csendes társam,aki szinte eggyé olvadt velem.
Azt hiszem minden illatot az érzéseink,az átélt pillanatok szépítenek meg,és pont ezekért nem szeretek illatokat leszólni,becsmérelni,mert lehet hogy másnak mást,és biztos sokat jelent,hiszen nem vagyunk egyformák.
Hagyjuk,hogy az illatok megtaláljanak minket,és tegyék ami a feladatuk,örömöt csempésszenek a mindennapjainkba.

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2019. június 11.

Lehet, hogy nem a parfümök királynője,de nagyon a szívemhez nőtt, ez a gyönyörű,púderes csoda.Nagyon sokszor nyúlok utána,és egyáltalán nem unalmas,
bár egy egyszerű illat,nincs benne semmi csavar,meglepetés.Számomra olyan érzés , mint amikor az ember hazaér,és rájön, hogy mennyire hiányzott az otthon melege, békéje,és a család.Az én szívemnek azok az illatok kedvesek, amelyek érzéseket ébresztenek bennem,vagy emlékeket idéznek.Az ember már nem a divatos,menő illatok után fut,hanem amiket valóban kedvel.Előbb-utóbb mindenkinél eljön az az érzés, amikor már nem akar görcsösen megfelelni másoknak,hanem csak és kizárólag, a saját maga által felállított, előírt normáknak.Életünk során sokszor cserélődnek a fontossági sorrendek,pénz,család,karrier között,de az ember rájön a helyes sorrendre,megtalálja a békéjét.
Ez a parfüm nem mélabúsan púderes,hanem inkább a nyugalom,elégedettség, harmónia,életöröm érzetét kelti.
Nálam mindenképpen az egyik kedvenc,és azt hiszem az is marad.

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop EDT

Guerlain Aqua Allegoria Rosa Pop EDT
2019. május 26.

Nagyon szeretem a rózsát,egyik kedvenc virágom.Ebben az illatban nekem a hajnali harmatcseppes rózsa jelenik meg,édes bujaságával,és üdeségével.
Nagyot szippantunk belőle, és rögtön jókedvre derít,könnyűnek és tettrekésznek érezzük magunkat.
A Guerlain-ház általam ismert illatai még nem okoztak csalódást,Ennek a parfümnek a bája is az egyszerűségében rejlik.Jár neki az 5 csillag.