jazmera

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 14.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Chatler Boutique Vienna

Chatler Boutique Vienna
2019. november 11.

Az eredetit ismerem, viszont sosem birtokoltam, így rendszeresen nem használtam. Mindig elvarázsolt.
Úgy gondoltam, hogy ennyi pénzért nem nagy kockázat, így bevállalom ezt a kis utánzatot.
Hát ez egy álom!!!
Nem fogom elemezni az illatot, az eredetinél mindent leírtak; luxus, olasz életérzés, szolidan bőrös, virágos kis csoda. Ár-érték arányban csúcs szuper illat.
Azt hittem megtaláltam a szignatúraillatomat az Angel személyében, de ez a kis Bottega utánzat- illetve az eredeti- elbizonytalanított.
Remélem senki másnak nem fog tetszeni, így marad nekem :-)
Ja, az én üvegem nem így néz ki, de tőlem tejes zacskóban is lehetne, akkor is imádnám. :-)

Thierry Mugler Angel EDT

Thierry Mugler Angel EDT
2019. november 8.

Elfogult vagyok a Mugler illatokkal kapcsolatban. A jó édes anyukája a legeslegnagyobb kedvencem. Erre az edt-re nem tudok úgy tekinteni, mint egy könnyített verzió. Nekem egy teljesen más illat a bőrömön, meg nem mondanám, hogy Angel-rokon. Nagyon tetszik, persze nem annyira provokatív, megosztó mint az edp. Számomra hideg, mégis gyümölcsös és kissé mentolos, elsőre egy új könyv illata ugrott be. Szerintem akinek nem tetszik az edp, annak ez megér egy próbát. Tartóssága rendben van. Szeretem nagyon!

Boucheron Place Vendôme EDP

Boucheron Place Vendôme EDP
2019. november 8.

Imádom a jázmint és a narancsvirágot egy parfümben. Nagyon tetszik, akár állandó "társam" is lehetne, HA egy kicsit tartósabb, mélyebb illat lenne. Amúgy tökéletes, kifinomult, nem túl elterjedt illatocska.