JBeauty

Regisztráció dátuma: 2022. április 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2022. április 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

MediNatural SPF40 Anti-Aging Fizikai Fényvédő Arckrém

MediNatural SPF40 Anti-Aging Fizikai Fényvédő Arckrém
2023. október 2.

2023.05.24.
Kellemesen csalódtam ebben a fényvédőben. Félve vásároltam meg, de gondoltam, hogy adok neki egy esélyt mivel CSAK fizikai fényvédőket tartalmaz és szépek az összetevői akkor nem lehet baj belőle.
Még ezelőtt soha nem vettem magyar márkától fényvédőt, mindig koreait vagy japánt vásároltam, de ezekből is csak a fizikai szűrőset, mivel érzékeny a bőröm és a szemem környéke ezért nálam sajnos kémiai szűrős fényvédő szóba sem jöhet.
Kb. 1 hónapja használom ezt a fényvédőt 2 pumpálásnyi mennyiséget az arcra és nyakra.

Pozitív:
- hidratáltan tartja a bőrt egész nap (száraz, vízhiányos bőrűként ez nagyon fontos nekem)
- bátran lehet kenni szemkörnyékre is, nem irritálja a szemet
- ad egy tone up hatást, ami nekem kifejezetten nagyon tetszik
- aki szereti a tone up hatást annál akár az alapozót is kiválthatja
- nagyon szép fényt is ad a bőrnek

Negatívum:
- kicsit hosszadalmas az eldolgozása, mivel egy elég tömény krémről van szó (de egy kis gyakorlással bele lehet jönni)

Nálam újravevős, bár azért majd kíváncsi leszek rá, hogy nyáron hogy fog teljesíteni :)

Upgrade 2023.10.02.: a két pumpálásnyi termék amit szoktam használni az arcomra sajnos csak a kutatók által ajánlott fényvédő mennyiségének a 70%-a és ebből még jut a nyakamra is, ha csak ilyen "light-osan" kenem akkor így elfogadható a végeredmény

De amint hogy felkenem az ajánlott mennyiséget az arcomra hozzáteszem jut belőle bőségesen a nyakamra is akkor már vannak gondok a termékkel, 20 percig is eltarthat mire teljesen eldolgozom a terméket a bőrömön
Ezen az sem segít, hogy ha részletekben viszem fel.
hiába dolgozom el láthatatlanná ahogy telik az idő elkezd látszódni az arcomon foltokban és ha az arcomhoz véletlenül épp csak egy picit hozzáérek ott elég csúnyán lejön a krém vagy csíkot húz
rohanos reggeleken semmiképpen nem ajánlom
le kell pontozzam

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2023. június 6.

Az egyik kedvenc nappali hidratálókrémem :)
Nagyon érzékeny a bőröm és akármit próbáltam minden irritálta vagy ha nem bántotta akkor pedig nem hidratált eléggé vagy nem éreztem semmi hatását, mert nem volt bennük semmi hasznos összetevő.
Már 8 éve használom nagy lelkesen, természetesen a többlépéses tudatos arcápolási rutinom során.
Imádom az állagát olyan selymes és könnyed :)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2023. június 6.

heti 1 alkalommal használom. nem vagyok pattanásos, de az orromon van rengeteg apró mitesszer, amin a Foreo Luna 2 készülékem már sokat segített, mert ezek óriásiak voltak régebben.
Ezt a terméket azért választottam, mert hátha még tudok javítani a helyzeten a Foreo Luna 2 mellett.
Még csak pár alkalommal használtam, de ami nekem nagyon szembetűnő volt, hogy másnap reggel úgy kelek fel mint akit kivasaltak. A homlokon vannak vékony ráncok és azt vettem észre, amikor ezt használom este másnapra eltűnnek teljesen és ad egy glowy finisht, ami nekem kifejezetten tetszik, mivel száraz bőröm van. Igaz nem írják ránctalanítónak, de én látom magomon, hogy igenis simítja az apró, vékony ráncokat.
Újra fogom venni, engem meggyőzött.