jdooora

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: -

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil
2017. szeptember 22.

Közel 3 hónapja használom minden este a bőrápolási rutinom utolsó lépéseként és nagyon megszerettem. Hozza azt, amit (kombinált-zsíros bőrűként) egy arcolajtól elvárok; vagyis reggel puha és hidratált, de nem olajban úszó arccal ébredek. Ráadásul úgy látom, mintha összességeben is egyenletesebb lenne tőle a bőrképem.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2017. szeptember 22.

Kb. 3 hónapja használom minden reggel és este és nagyon megszerettem. Sajnos nagyon érzékeny a szemkörnyékem, ezért azelőtt gyakran ébredtem püffedt szemhéjjal és táskákkal, amik utána még órákig nem múltak el. Ezen a problémán már az első használattól rengeteget segített a termék, bár nem volt képes teljesen megszüntetni (nem hiszem, hogy arra bármilyen kozmetikum képes lenne). Ráadásul pár hét rendszeres használat után feltűnt, hogy a sötét karikáimon is sokat világosított.
Fontos megjegyeznem viszont, hogy önmagában száraz szemkörnyékre kevés lehet, nálam sem helyettesíti a szemkrémet. Beszívódás után azonban jól lehet rá rétegezni krémet és korrektort is.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2017. szeptember 22.

Közel 3 hónap használat után ki merem jelenteni, hogy az égvilágon semmilyen hatással nincs a bőrömre. Az esetek többségében csak este használom (smink alá nem jött be, így reggel csak a sminkmentes napokon nyúltam érte). Első sorban mattító-, és pórusösszehúzó hatást reméltem tőle, de egyiket sem hozta. Ezen kívül nehéz eltalálni a megfelelő mennyiséget és ha a kelleténél picivel több kerül az arcomra és/vagy nem várok elég hosszú ideig a beszívódására, nehéz fölé rétegezni - peregni kezd, pedig utána már csak olajat használok (ugyanezen márkától).