jellybelly

Regisztráció dátuma: 2014. április 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe

Alverde Deo Zerstäuber Limette Salbe
2015. április 19.

Nekem sajnos nem jött be. Nem vagyok izzadós, ha izzadok, akkor sem bűzölgök. Első használat után viszont nagyon bebüdült a pólóm tőle. Nem is a hónaljam, inkább a pólóm lett izzadtság szagú. Sajnálom, hogy nem használt, mert az összetétele miatt vettem meg :(

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2015. március 26.

Két hete csináltattam, teljesen odavagyok érte! Igaz, a 3 órás kezelést végig sírtam, nagyon bántja az anyag a szemet és a légzőszerveket, de megérte a szenvedést. Azóta sokkal egészségesebb és szebb a hajam. Előtte évekig hajpakolásokat használtam hajmosás után, most nem igényli a hajam azt sem. Hideg levegővel szárítom és csak az első 3 hajmosásig zsírosodott, most már jól bírja, bár ez gondolom mindenkinél változik.

Update: Több mint két hónapos a hajamon, még mindig sokkal jobb a hajam minősége és nem igényel vasalást. Nem szögegyenes és esőben az áll alá érő rövidebb oldalsó tincseim enyhén behullámosodnak, de nagyon szép a hajam tartása ennyi idő után is.

Nivea Intimo Sensitive Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Sensitive Intim Mosakodógél
2015. március 26.

Imádom! Nagyon szeretem az illatát, kíméletesen tisztít, elég belőle csak egy picike adag.