jemelja

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Innisfree The Green Tea Seed Serum

Innisfree The Green Tea Seed Serum
2018. május 31.

Leárazva vettem, nem tájékozódtam az összetevőkről. A harmadik helyen alkohol van. Az illata nagyon erős, férfi spré illat, elég mű, nem szívesen használom emiatt. Nekem nem érte meg az árát. A hatását még figyelem.

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő Gyógynövény Kivonatokkal

Helia-D Hidratáló Arctisztító Kendő Gyógynövény Kivonatokkal
2018. január 30.

Nem szeretem. Száraz, ezért smirglis érzés az arcon. Mivel nem akartam húzkodni a bőrömön, inkább úgy kezdtem el használni, hogy a krém állagú arclemosót szedtem le vele, miután eldolgoztam mindenhol. Másra sem jó, de még így is kellemetlen, irritált érzetet hagy az arcon a benne lévő anyagok miatt. Nagy méretű, ez az egyetlen pozitívuma, így mindig találok rajta tiszta felületet, amivel az arctisztító krémet leszedjem. Nem kérdés, hogy nem veszem újra.

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2018. január 9.

Nekem nagy csalódás. A beauty bloggerek nyomatták annyira 2 éve, hogy hű meg ha és muszáj beszerezni. Mivel nem olcsó, kivártam a nagy alkalmat és karácsonyra kértem. Viszonylag hangsúlyos citromos illata van, ami számomra furcsa, mert nem egy tápláló illat, bár én amúgy is eltekintenék az illatosítástól legszívesebben. Nem könnyű szedni a tégelyből, mert összetapadós állaga van. Használat közben is összetapad a szám.