jena2000

Regisztráció dátuma: 2020. június 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. június 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Nature Box Mandula Hajbalzsam

Nature Box Mandula Hajbalzsam
2020. július 3.

Egyszeruen egy csoda balzsam!🤩
Hajvegapolo sem kell utana,olyan selymesse varazsolja a hajam!🥳

Hair Jazz Shampoo

Hair Jazz Shampoo
2020. június 25.

Helló sziasztok😄
Egyelore ugy latom ITT az egyetlen vagyok,aki megcafolja,hogy nem a legjobb/rossz termek.
Nagyon-nagyon regota hasznalom es azt kell,hogy mondjam ennel talan meg egy jobb sampont sem talaltam,a noveszto hatasa 5*,szerintem olyan 1 honap utan vettem eszre,hogy mi a fene tortenik.Sot,masik is szova tettek,hogy milyen szep hosszu lett a hajam.Szerinten aki a noveszto hatasarol ir,valoszinu turelmetlen es nem varta ki a hatasat,nyilvan atlagosan nem 1-2 honapon belul fog fenekig ero hajat eredmenyezni,jo munkahoz ido kell.A hajam nagyon puha tole hajmosas utan,ezt eddig ilyen szinten nem tapasztaltam mas samponnal,ugyhogy nalam remekel ez a sampon.Volt ido mikor festettem a hajam,akkor volt,hogy rohadt szaraz volt az egesz tole,szoval festett hajuaknak en sem igazan ajanlom,de elneztem akkoriban,mert a noveszto hatasa akkor sem maradt el.Biztosan hajfuggo,de szamomra ez A csodaszer.Hogy miert irtam ide?Fogalmam sincs,szerettem volna legalabb egy fullos pozitiv kommentet latni ez alatt a sampon alatt!😏