Jennie94

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Kell A Púder! Szempillaspirál

Kell A Púder! Szempillaspirál
2019. szeptember 4.

Nagyon kívancsi voltam a kap szempillaspiráljára mert imádom a márkat, így hát meg is vettem magamnak feketébe. A helyzet az hogy baromi sok festeket vesz fel az aplikátor így anélkül hogy előtte leszednék belőle el se kezdem használni, így viszont rengeteg termék kárba tesz. Amúgy nekem nagyon tetszik a hatás amit ellehet érni és el sem kenődik a nap végére így megkapja az 5 csillagot.

Kell A Púder! Ásványi Alapozó Por

Kell A Púder! Ásványi Alapozó Por
2019. szeptember 4.

Na jöttem felpontozni a termékét egy kicsit, de előtte elregélem az én véleményemet. A helyzet az hogy szeretem a márkát, szeretem a stickes alapozójukat, szeretem hogy magyar a márka és tetszik a letisztult dizájn. Követem instagrammon is ahol jóval előtte beharangozták hogy érkezni fog ez az ásványi por alapozó es hat megmondom öszintén vártam na. Egyrészt azért mert a KAP stickes alapozója volt az első olyan alapozóm ami vegre jól nezett ki rajtam, még úgy is hogy a színválasztásom nem volt teljesen tökéletes. Másrészt mert rengeteg jót hallottam az ásványi por alapozókról es ugy gondoltam, ha már a KAP rukkol egyel előre akkor megvárom azt. Így is történt, tűkön ülve vártam mikor kerül fel a webshoppa es szinte ahog felkerült meg is rendeltem Olive 2es árnyalatban. Na már most, nyilván nem tök hülyén akartam neki állni egy számomra ilyen full új dolognak, így láttam hogy az instán Gabi megmutatta hogy kell ezt felaplikálni magunkra. Elmondta hogy a legjobb hozza egy nagy, kerek fejű egyenes alapozó ecset, nyilván ő a saját márkájáét ajanlotta, nekem a Sigma f80 volt itthon így azzal kezdtem neki. Nekem egyebkent nagyon tetszik, egyetlen gondom vele hogy ez nem egy 3 perces sminkrutin alapozója lesz. Ide kell az idő, kell a türelem, kell a rutin, hogy akkor na hogy hogyan is kezdjek neki. És nekem ez az egyetlen gondom vele, hogy nekem reggel nincs 10 percem arra hogy jó alaposan belenyomogassam az arcomba az alapozót. Pedig ha az embernek van ideje rá akkor nagyon szépen meglehet csinálni, szép természetes bőrhatás érhető el vele

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder

Hourglass Veil™ Translucent Setting Powder
2019. szeptember 4.

Szerettem volna magamnak venni egy púdert. Így jutottam el ehhez és hát fogalmam nincs hogy hogy is nem megvettem, egyből nagy kiszerelésbe. Na megmondom őszintén nekem ez a mennyiség halálom napjáig eleg lesz mert egyrészt rengeteg, másrészt nagyon keveset használok, harmadrész amúgy nem is kell belőle sok. Igazaból első high end púderem így nem sok termékhez tudom összehasonlítani, de nagyon szeretem. Kicsit ilyen air-brush hatású dolog. Szeretem.