JErzsi

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel
2020. március 15.

Nem rossz, nem rossz, de a rózsaszín Garnier és a Mixa lekörözi. Nem csíp, nem irritál, nagyon szépek az összetevők, sminket könnyedén eltávolítja, de hagy egy habos réteget a bőrömön, mintha arcot mostam volna egy habzó arctisztítóval és ezt egyszerűen nem tudom elviselni, ezért mindig lemosom. Nekem furcsa, mert egyébként nem szoktam lemosni a micellás vizeket.
Először nem mostam le és felvittem utána a szokásos szérumomat, na az is elég csúnyán "habos" lett a bőrömön.
Így leöblítve el lehet használgatni, de vissza fogok térni a panthenolos Mixához.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Kókuszvízzel & Mimóza Virág Illattal
2020. március 7.

Tényleg nem az a megszokott kókuszos tusfürdő illata van, abszolút nem mű, nem tolakodó, nem is tudom leírni ezt meg kell szagolni.:D Mindenesetre nekem nagyon bejön. Maga az állaga is nagyon különleges, kissé géles, nehezebben habzik fel, mint más tusfürdők és pont emiatt az állag miatt a tubus végén már igencsak nehézkesen tudtam kinyerni belőle a terméket, volt, hogy fejjel lefelé tartottam, de akkor meg kifolyt, úgyhogy ez a vége felé már megnehezítette a tusolást, épp ezért én biztosan pumpás csomagolásba tettem volna.
Ettől a márkától még csak ezt és a sárga csomagolású Ylang Ylangosat próbáltam, nekem mintha az jobban hidratálta volna a bőrömet.
Mindenesetre nekem eddig mind a két tusfürdő bejött, biztosan beszerzek még több illatút is csakis pumpás kiszerelésben!:D

Revolution Forever Flawless Chilled With Cannabis Sativa Eyeshadow Palette

Revolution Forever Flawless Chilled With Cannabis Sativa Eyeshadow Palette
2020. március 7.

Ugyan még nem próbáltam az összes színt, de a nagyját már igen és azok iszonyat pigmentáltak, nagyon tartósak, szépen építhetők is ha kell. Van egy-két szín ami porzik, de ha utólag alapozok akkor ez sem gond. A glitteres színek felvitele nekem úgy vált be, hogy sminkfixálót fújok az ecsetemre úgy veszem fel a színt és viszem fel a szemhéjra, így szépen ottmarad és építhető is, miután megszáradt a fixáló pedig nagyon tartós, én szilveszterre készítettem így a sminket és sokan megdícsérték.:)
Az illatán érzem egy kissé a füvet, nem erőteljes, csak akkor érezni ha konkrétan beleszagol az ember, nem zavaró, de olyan érdekes, hogy muszáj voltam megemlíteni.:D
A benne lévő tükör nagyon jó minőségű, sosem szoktam a palettákhoz tartozó tükröt preferálni, de ezt szeretem használni.
A csomagolás jó minőségű, utazást bírja, nem hiszem, hogy valaha is el fog törni vagy ilyesmi.
Összességében ez egy szuper paletta, ajánlom mindenkinek, aki szemezget vele, Pink Pandán jó akciók szoktak lenni rá.:)

1 ÖSSZETEVŐ