JErzsi

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2019. augusztus 26.

Sokáig a Lash Sensationalt használtam, amit nagyon szeretek, de egy kis újdonságra vágytam. Szokásos nálam, hogy eleinte túl sok festéket vesz, hajlamos összetapasztani a pillákat, kicsit bíbelődni kell vele, hogy szép legyen az eredmény, de egyébként szép fekete és dúsít is. Összességében nem egy rossz spirál, teszi a dolgát, de ha elfogy nem biztos, hogy újraveszem.

FLP Aloe Vera Gelly

FLP Aloe Vera Gelly
2019. augusztus 5.

Sosem hiányozhat itthonról, az egész család használja sérülésekre, vágásra, égésre, pattanásra, csípésekre, aranyérre. Tényleg olyan mint egy "folyékony sebtapasz". Kellemes zselés állagú, hűsítő hatású krém, amely nagyban segíti ezen sérülések gyógyulását.

Garnier Mineral Action Control+ Golyós Dezodor

Garnier Mineral Action Control+ Golyós Dezodor
2019. július 12.

Legelőször a 96 órás izzadásgátlás ígérete tűnt fel, amin jót mosolyogtam, mert nálam még a 12 óra is a túlzás kategóriába esik, nem hogy ez. Aztán megszagoltam, az illata megtetszett, úgyhogy gondoltam egye fene kipróbálom. És nagyon jól döntöttem, mert brutál jól teljesít, ugyan 12 óránál többet nem volt rajtam. :D De az biztos, hogy nem izzadtam, száraz maradtam egész nap, és az illatát folyamatosan éreztem. Szeretnék ugyan váltani alumínium mentes dezodorra, de úgy gondolom ezeken a hosszú, meleg nyári napokon nagyon hasznos.