JErzsi

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2021. június 23.

Én nagyon szeretem használni ezt a szérumot, reggelente nagyon jól esik. A kialvatlanság okozta puffadáson valóban segít és minimálisan a lila karikákon is. Használom már egy ideje, dehát csak szemkörnyékre ez óriási mennyiség, félő, hogy megromlik elkezdtem az arcomra is használni és nagyon tetszik a hatása. Ad egy enyhe üde színt, egy kis ragyogást a bőrömnek. Nem szárít, nem irritál, rétegezni is tudom. Fölé egy könnyű hidratálót, fényvédőt és púdert is teszek, de sosem kukacosodott. Ha egyszer valaha elfogy biztosan újraveszem még.

Mixa Repairing Surgras Hand Cream

Mixa Repairing Surgras Hand Cream
2021. június 23.

Miután néhány gyógyszertárban forgalmazott kézkrém teljesen kiütötte az ekcémás kezeimet gondoltam teszek egy próbát drogériás kézkrémekkel is. Még kupon napokon vettem, őszintén nem sok reményt fűztem hozzá, de ahogy elkezdtem rendszeresen használni teljesen meggyőzött. Ugyanis néhány használat után teljesen rendbe tette az extra száraz, ekcémára hajlamos kezeimet.
Pozitívum még, hogy hamar beszívja a bőr és egyáltalán nincs ragacsos érzet, nem hagy filmréteget. Összetevőiben egyedül a parfüm nem tetszik, de a kezeimen használom és csak az INCI legvégén van, így nem vészes.
Nagyon örülök, hogy felfedeztem őt, tél óta állandó lakója lett az éjjeli szekrényemnek.

Sanft & Sicher Zarte Pflege Nedves Toalettpapír

Sanft & Sicher Zarte Pflege Nedves Toalettpapír
2021. május 15.

Nagyon szeretem a DM törlőkendőit, gondoltam kipróbálom ezt az újat is, de egy kicsit csalódott vagyok. Picit irritálta a bőrömet, éppenhogy csak amikor használtam, valószínűleg a parfüm a ludas, ami elég előkelő helyen van az INCI listán, míg a nyugtató összetevők a végére szorultak. Ez épp elég indok számomra, hogy ezt a típust ne vegyem újra, de a többi DM-es törlőkendővel nincs problémám.

1 ÖSSZETEVŐ