JErzsi

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Vízhiány

Syoss Pure Fresh Szárazsampon

Syoss Pure Fresh Szárazsampon
2021. április 4.

Elöljáróban tudni kell, hogy ahol élek, vidéken nem nagyon lehet szárazsampont kapni. Így esett, hogy ő jött velem haza kivételesen a kedvenc Batiste szárazsamponom helyett. Ennek ellenére nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata nagyon kellemes, friss és hosszantartó, egyáltalán nem fullasztó. Szépen teszi a dolgát is, frissen mosott hatást kelt, nem hagy fehér foltokat sem. Ki merem jelenteni, hogy számomra van olyan jó, mint a Batiste.

Bioderma Atoderm Nutritive Krém

Bioderma Atoderm Nutritive Krém
2021. február 15.

Nagy alapkrém keresésben és kísérletezésben voltam az elmúlt pár hónapban és büszkén mondhatom, hogy sikerült megtalálnom.
Ez a krém abszolút teljesíti minden elvárásomat egy alapkrémmel kapcsolatban, vagyis nagyon szépek az összetevői, baráti az ára és a kombinált vízhiányos (ami ilyenkor télen inkább már száraz) bőrömet nagyon szépen hidratálja és hidratáltan tartja. Nem okoz irritációt, pattanásokat, szérumokkal jól megvannak. Ezzel zárom az esti rutint és reggelre mindig puha, hidratált bőr fogad. Hagy egy enyhe filmréteget, de este nem zavar.
Újabban a csuklómon megjelenő ekcémával is bajlódok, gondoltam egyet és felkentem oda is, ott is nagyon szépen működött, megnyugtatta és hidratálta azt az érzékeny területet, ami más kézkrémek használatára allergiás reakciót vált ki. Úgyhogy egy igazi multifunkcionális krém lett számomra, már meg is rendeltem az utánpótlást.

Essence Lapos Púder Ecset

Essence Lapos Púder Ecset
2021. február 15.

Hát így járok, ha az interneten rendelek magamnak ecsetet, mikor megérkezett abszolút nem erre számítottam. A képen ez egy nagy, dús szőrű ecsetnek tűnt és kicsit csalódott voltam, mikor láttam, hogy ez egy kicsi, lapos, ritkásabb szőrű ecsetke. Nagy púderecsetet kerestem, amivel csak pár mozdulat a teljes arc bepúderezése, ezzel az ecsettel ezt sajnos nem lehet megtenni. Aki csak a szem alatti, vagy az arc egy-egy részét púderezi biztosan be fog válni, de azóta már vettem egy Ebelines ecsetet, amit nagyon szeretek. Azért 4 csillag, mert ez nem az ecset, hanem az én hibám, figyelmetlen voltam.

1 ÖSSZETEVŐ