Best of Beauty 2019

jessef2004

Regisztráció dátuma: 2013. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. június 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon

The Quint Essence Green Essence Hajnövesztő Organikus Sampon
2018. december 30.

Még az 1 csillag is túl sok ennek a rettenetnek, komolyan, meg ne vegyétek, egy utolsó gagyi sampon a 100Ft-os boltból többet tud, mint ez. Szét szárítja a hajat, de cserébe legalább büdös, a balzsamjával és a szérummal együtt is több kárt csinál, mint hasznot :(

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2017. december 1.

Hatalmas csalódás ez az alapozó. Nemrég elfogyott a Double Wear, s mivel a bőröm állapota az utóbbi időben javult, gondoltam kipróbálom ezt, nem gond, ha gyengébb a fedése. Amit ígér:
-Könnyed textúra, 24 órás fedés, természetes bőrkép: Állagra olyan "könnyed", hogy ennél hígabb alapozót tán még nem is láttam, cserébe beleül az apró ráncokba és pórusokba, olyan érzés mintha olajat kennék a fejemre, rajtam egyszerűen "zsíros bőr" finishe van. Primerrel, primer nélkül, aláhidratálva, és anélkül is. Púderral le lehet mattítani, de ha bármikor a nap folyamán hozzáérek kézzel, vagy akár ha a ruhám hozzáér, lemállik az egész.
-SPF30: biztosan benne van, ezt nem vitatom.
-Folyamatosan hidratálja a bőrt: kivéve az enyémet, amit nagyjából 5 nap alatt teljesen kiszárított amellett, hogy tök zsírosnak látszott mikor használtam :D

Ha ez egy párezer forintos drogériás alapozó lenne, kapna 2 csillagot, de ennyi pénzért, ezzel a névvel még az 1 is sok...és igen, talán nem kellene a sima Double Wear-rel összehasonlítani, de ha az E.L kiad egy terméket majdnem tök ugyanolyan csomagolásban, ugyanolyan üvegben, majdnem ugyanazzal a névvel, akkor nem kell marketing zseninek lenni hozzá, hogy a fogyasztók ugyanazt - vagy jobb - hatást várjanak tőle, mint amit a sima DW-től már megszoktak. Ha az E.L. erre nem számított, akkor meg is érdemlik (szerintem egyszerűen csak jobbnak gondolták ezt a terméket, mint amilyen valójában lett, ennyi a történet)

Avon Planet Spa Turkish Hammamm Tisztító Fekete Szappan

Avon Planet Spa Turkish Hammamm Tisztító Fekete Szappan
2016. október 25.

Nagyon jól tisztít, leszedi a bőrről a sminkmaradványokat és a zsírt, és isteni az illata. Az én bőrömmet eléggé szárítja, úgyhogy mindenképp hidratálnom kell utána, de még ezzel együtt is tökéletes, nagyon szeretem :)

1 ÖSSZETEVŐ

Theobroma Grandiflorum (Theobroma) Seed Butter EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!