Best of Beauty 2019

Jessica

Regisztráció dátuma: 2012. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Oil Repair 3 Látványos Szépségápoló Hajbalzsam (régi)

Garnier Fructis Oil Repair 3 Látványos Szépségápoló Hajbalzsam (régi)
2014. július 25.

Zsíros tövű, száraz végű hajam van, amin egy most használt sampon ront is, sprőd a vége.
Egy fructis balzsamot próbáltam eddig, még kifésülni se tudtam tőle a hajamat. Ezért...amikor most a drogériában nézelődtem, nem is tudom, miért szagoltam bele ebbe, 999 Ft volt, meg tetszett a színem az illatába pedig belezúgtam. Azért sétáltam még egy picit gondolkodni, de visszamentem megvenni. 20 percig mondjuk a hajamon hagytam, mert közbejött valami, de nagyon puha lett, imádom, már mosás után is könnyen fésültem, és vizesen is éreztem, hogy ezt imádom...Éjjel pedig folyton éreztem az illatát is. Egyelőre még nem is szoktam hozzá, azzal lehet gond, így 5*

Schauma Cotton Fresh Sampon

Schauma Cotton Fresh Sampon
2013. november 23.

Gyorsan zsírosodó hajam van + kb. naponta mosom edzés miatt.Ez első pár mosásnál jó volt, aztán csak jobban zsírosított. 400-ért vettem akciósan, de semennyiért nem venném újra.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2013. november 23.

Úgy 1-2 hete használom. Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, amire már nem találok semmit, és meguntam a keresést egy időre. Nem érdekel most, ha zsírosít egy sampon, mert naponta mosom edzés miatt. Ahogy ezzel se bírja annál tovább, érzem másnap, hogy ragad össze, stb. (nehéz kimosni is, tehát valami tuti tapad a fejemre) De nem érdekel. Igaz, hogy sampon, de könnyebb vele a fésülködés, és annyira tetszik tőle a hajam tapintása, mintha fodrásznál jártam volna. 5, akkor is ha zsírosít, azt már feladtam....