jesuisunchat

Regisztráció dátuma: 2012. október 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. október 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás
2017. január 18.

Sokszor vettem mar meg a mask of magnamintyt, mert a kemiai hamlasztas mellett szeretek "wellnesezgetni" ha van ra idom hetvegen :) imadom az illatat nagyon, jobban mint ennek (itt a citrus mellett valamilyen mellekillatot is erzek), viszont ez utan a pakolas utan olyan puha a borom, mint semmi mas utan. nem csip, jo az allaga, nem pereg (a catastrophe cosmeticcel ellentetben, mondjuk azt is szeretem:)) es lemosas utan nem huzodik a borom annyira, hogy azonnal erzem, hogy hidratalni kellene. szep, egyseges, kisimult lesz tole az arcom. hosszu tavon nem tudom hogy mennyire jatszik kozre a borom allapotanak javulasaban, mert nagyon sok mindent hasznalok, de a wellness elmenyert en meg szoktam venni bizonyosi idokozonkent :)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2016. április 28.

eddig a sotet hajra valot hasznaltam, de valamiert nem talaltam es ezt vettem meg es sokkal jobban tetszik! a sotet utan mindig ilyen erdes tapintasu volt a hajam, mintha allandoan kocos lett volna, de ezutan egyaltalan nem. messzirol kell fujni ovatosan, es utana fejjel lefele hajolok es osszeborzolom a hajam es kesz. :)

Sephora Retractable Brow Pencil - Waterproof

Sephora Retractable Brow Pencil - Waterproof
2016. február 11.

ez valami csoda!
sephoras lany ajanlasara vettem meg, kb 6 euro volt azt hiszem. van rajta egy muanyag mini fesu (?), ami eleg fura, azt meg nem hasznaltam de maga a ceruza nagyon-nagyon jo. nagyon kemenynek tunt eloszor, azt hittem alig fog fogni, de alig kell hozzaerinteni a szemoldokhoz es fog egybol. nagyon vekony es ezert teljesen precizen ki lehet tolteni vele azokat a teruleteket, amiket szeretnenk es nagyon termeszetes hatasa van, nem lehet igazabol egy szemoldokceruzahoz hasonlitani, mert sokkal szebb lesz a vegeredmeny. ha eltalaljuk az arnyalatatot teljesen eszrevehetetlen, hogy barmit hasznaltunk ra, szerintem tokeletes:)