jgitta95

Regisztráció dátuma: 2021. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

B.LAB PHA Perfect Pore Cleansing Oil

B.LAB PHA Perfect Pore Cleansing Oil
2022. október 27.

Már többféle olajos lemosót kipróbáltam és eddig ez a legrosszabb. Fényvédőt és sminket is szoktam használni. A korábbi olajos lemosóim, ha fél percig masszíroztam velük az arcomat, szememet, szépen leszedték a sminket, meleg vízzel könnyen leöblíthetőek voltak. Ez a sima, nem vízálló szempillaspirált sem szedi le, csak elmaszatolja a szemem körül és hiába meleg vízzel mosom le, nem jön le rendesen és olajos marad a bőröm. Szerencse, hogy kétlépéses tisztítást csinálok, tehát utána még van egy vízbázisú lemosó, az leszedi már a maradékot, de tovább kell mosnom vele az arcomat.
Lehet csak hibás, amit én kaptam, de a tubus se túl jó. A kis "biztosíték", amit a pumpához teszel, hogy ne nyomódjon be, elég laza, nem tart elég erősen ahhoz, hogy ne mozogjon a pumpa, illetve ha véletlen felborul, akkor mindenhol folyik belőle, szóval nem záródik túl jól.
Elhasználgatom, de biztosan nem veszem újra, nekem nagyon nem jött be.

Lador Tea Tree Scalp Clinic Hair Pack

Lador Tea Tree Scalp Clinic Hair Pack
2022. április 27.

Nagyon problémás fejbőröm van: gyors zsírosodás, viszketés, időnként és helyenként hámlás. Mióta koreai samponokat és fejbőrradírokat/pakolásokat használok az itthoni drogériások helyett, nagyon sokat javult a helyzet. 2 soron mosok hajat, utána oszlatom el a fejbőrömön és masszírozom egy kicsit, utána a haj közepétől felviszem a balzsamot és rajtahagyom 3-5 percig. Nekem nagyon jól esik az erős hűsítő érzés, és sokat segít a viszketésen is - korábban volt, hogy megmostam a hajam és már a száradás után ugyanúgy viszketett mint előtte - ez kitolja ezt az időt. Nem használom minden hajmosásnál, így sokáig elég és szerintem újra fogom venni.

Yves Rocher Lifting Végétal Ultrakoncentrált Lifting Hatású Szérum

Yves Rocher Lifting Végétal Ultrakoncentrált Lifting Hatású Szérum
2022. április 27.

Felkenéskor gyorsan el kell dolgozni, mert nagyon gyorsan szárad. Egyből feltölt és feszesít, konkrétan az egész arcom húzódik utána, szóval valamit tényleg csinál, bár szerintem inkább csak átmenetileg. Nappalra nem próbáltam, esténként szoktam használni, viszont utána egyszerűen nem tudok felkenni még valamilyen hidratáló arckrémet, mert borzasztóan kukacosodik, úgy jön le, mintha hámlana az egész arcom. 3 különböző arckrémmel is próbáltam, de egyszerűen erre a szérumra már semmit nem szabad rákenni. Nem egy rossz szérum, viszont a fentieket figyelembe véve az ára kicsit pofátlan.... Törzsvásárlói kedvezménnyel is soknak érzem. Sokkal olcsóbban is lehet kapni jobb és hatékonyabb szérumokat. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra