jgitta95

Regisztráció dátuma: 2021. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. október 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lador Tea Tree Scalp Clinic Hair Pack

Lador Tea Tree Scalp Clinic Hair Pack
2022. április 27.

Nagyon problémás fejbőröm van: gyors zsírosodás, viszketés, időnként és helyenként hámlás. Mióta koreai samponokat és fejbőrradírokat/pakolásokat használok az itthoni drogériások helyett, nagyon sokat javult a helyzet. 2 soron mosok hajat, utána oszlatom el a fejbőrömön és masszírozom egy kicsit, utána a haj közepétől felviszem a balzsamot és rajtahagyom 3-5 percig. Nekem nagyon jól esik az erős hűsítő érzés, és sokat segít a viszketésen is - korábban volt, hogy megmostam a hajam és már a száradás után ugyanúgy viszketett mint előtte - ez kitolja ezt az időt. Nem használom minden hajmosásnál, így sokáig elég és szerintem újra fogom venni.

Yves Rocher Lifting Végétal Ultrakoncentrált Lifting Hatású Szérum

Yves Rocher Lifting Végétal Ultrakoncentrált Lifting Hatású Szérum
2022. április 27.

Felkenéskor gyorsan el kell dolgozni, mert nagyon gyorsan szárad. Egyből feltölt és feszesít, konkrétan az egész arcom húzódik utána, szóval valamit tényleg csinál, bár szerintem inkább csak átmenetileg. Nappalra nem próbáltam, esténként szoktam használni, viszont utána egyszerűen nem tudok felkenni még valamilyen hidratáló arckrémet, mert borzasztóan kukacosodik, úgy jön le, mintha hámlana az egész arcom. 3 különböző arckrémmel is próbáltam, de egyszerűen erre a szérumra már semmit nem szabad rákenni. Nem egy rossz szérum, viszont a fentieket figyelembe véve az ára kicsit pofátlan.... Törzsvásárlói kedvezménnyel is soknak érzem. Sokkal olcsóbban is lehet kapni jobb és hatékonyabb szérumokat. Elhasználom, de biztosan nem veszem újra

Moonshot Micro Correct Fit Cushion SPF50+/PA+++

Moonshot Micro Correct Fit Cushion SPF50+/PA+++
2022. április 27.

Nekem a középső, 201-es árnyalat van meg. Alapvetően tetszik, szépen fed, könnyű, egyszerűen fel lehet vinni a szivaccsal, lehet belőle keveset is felvinni, de rétegezni is. A doboza is csodás. Viszont nekem mivel elég gyorsan zsírosodik a bőröm, mattító fixáló púdert is teszek rá, de így is elég hamar átfényesedik, kb 3 óránként át kell tapogatnom zsepivel az arcom "felitatni" vagy újrapúderezni. Emiatt csak 4 csillag.