jibjab

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

La Roche-Posay Toleriane Teint Arcpirosító

La Roche-Posay Toleriane Teint Arcpirosító
2022. május 15.

Ajándékba kaptam, de újravevős lesz. Igazi csodaszer. Nagyon egyszerű, de praktikus csomagolás, benne kis tükör és egy kis párnácska. Nem azzal viszem fel a pirosítót, hanem a Clinique pirosító ecsetével, de napközbeni újraigazításra jól jöhet. Az állaga nekem a Benefit pirosítók selymes és selyemfényű állagát idézi, bár a Benefit pirosítók közül többnek változtatták az összetételét és már nem olyanok, amiért beleszerettem a márkába. Ez a pirosító viszont mentes a tolakodó illatanyagtól, diszkrét színt és selyem fényt ad az orcáknak. Nem poros, nem ül bele a ráncokba és nem lesz bohócfoltos az arcom. Pigmentált, de mégis diszkrét, építhető, de nagyon szép, kifinomult sminket lehet vele készíteni. A La-Roche Posay Toleriane Teint Mattifying Fixing Powdert viszem fel fölé ecsettel egy leheletnyi rétegben, így egész nap tart és szép, egészséges fénye és színe van az arcomnak. Nekem a patikás termékek közül a La-Roche Posay termékei jöttek be a legjobban, ez a márka okozott a legkevesebb allergiát és csalódást. Az előbb említett púdere évek óta napi szinten velem van, épp most használtam el a hetedik kiszerelést. Ez a pirosító csak megerősíti a márka iránti rajongásomat.

Dove Powered By Plants Testápoló Geránium Illattal

Dove Powered By Plants Testápoló Geránium Illattal
2022. február 13.

A kiárusításra várakozó termékek között találtam rá, le volt árazva, gondoltam, egynek jó lesz. Micsoda meglepetés! Kicsit olajosabb állagú, de nagyon hamar beszívódik, puhítja, táplálja a bőrt, ahogy kevés más testápoló. Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy filmszerű réteget. Az illata kellemes, kicsit erős először, de hamar elillan, a hatékonysága viszont szuper. Rengeteg testápolót használok, naponta kétszer kenem magam zuhanyzás után, ehhez mérten próbáltam már ki rengeteget az olcsóbb és drágább fajtából. Hatékonyságra, felszívódásra, használatra ez az egyik legjobb termék, amivel valaha is találkoztam. Bónusz, hogy kevés kell belőle, jól kenődik. Nagyon sajnálnám, ha tényleg azért árusították volna ki, mert nem lesz többé kapható. Ráadásul az összetevői is szépek, a cruelty free, vegán stb. Számomra hatalmas felfedezés és igazi csodaszer.

Balea Totes Meer Lábápoló Krém Holt-Tengeri Sóval és Olívaolajjal

Balea Totes Meer Lábápoló Krém Holt-Tengeri Sóval és Olívaolajjal
2021. december 28.

Nagyon szeretem a Balea kéz- és lábkrémeit. Ez az új felfedezésem, már a 3. tubussal használom. Az illata szuper, szeretem ezt a víz-olaj formulát, mert bár zsírosnak tűnik felvitelkor, maradéktalanul felszívódik, nem hagy filmszerű réteget, ami különösen másnap reggel kádba lépéskor lehet csúszós élmény. Jól táplálja a bőrt, a hatékonyságát, mint minden lábkrém hatékonyságát egy zokni felhúzásával még jobban lehet növelni. Ár-érték arányban különösen jó.

3 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ