jibjab

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Revox B77 Plex Hajerősítő Balzsam

Revox B77 Plex Hajerősítő Balzsam
2024. március 22.

Sajnos én is azt tapasztaltam, amit Lili1999. Kétszer használtam és rengeteg hajam jött ki, amikor kiöblítettem a hajamból. A hatása egyébként jó volt, én csap ezt meg a tisztító samponját használtam, így is puha és könnyen kifésülhető lett a hajam. Az illata nem volt tolakodó, ami szintén tetszett, de mivel annyira sok hajam hullott ki mindkét alkalommal, amikor használtam (se előtte, se utána nem tapasztaltam ezt), így nem fogom többet használni, nekem sajnos pénzkidobás volt.

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz

Garnier SkinActive Kétfázisú Micellás Víz
2024. március 22.

Két kis kiszerelést is elhasználtam, kifejezetten utazáshoz vettem, olyat kerestem, ami leszedi a vízálló szemfestéket és a sminket, nem zsírosít, nem okoz pattanásokat, de nem is szárít. Minden szempontból megfelelt, kifejezetten hatékony volt, a szememet sem irritálta. Nagyon praktikus, hogy kisebb kiszerelésben is kapható, nekem így is gazdaságos volt. Utazáshoz biztosan ezt viszem máskor is.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2024. március 22.

Sokáig az Isana kétfázisú lemosójára esküdtem, most is szeretem, de épp kellett gyorsan valami, DM volt a közelben, ezt vettem meg és nem bántam meg. Nem okoz irritációt, nagyon gyorsan és hatékonyan távolítja el a bombabiztos vízálló tusból, szemfestékből és spirálból álló sminket, ami alá alapozót és púdert is használok a tartósság kedvéért.

3 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ