jibjab

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín
Korcsoport: -

La Roche-Posay Toleriane Teint Mattifying Fixing Powder

La Roche-Posay Toleriane Teint Mattifying Fixing Powder
2019. szeptember 24.

Csodaszer! Már a másodikat használom belőle, nem tudok vele betelni. Kifejezetten zsíros a T-vonalban a bőröm, a szemem körül viszont már ott vannak a kis ráncok, szarkalábak. A L'oreal True Match alapozó fölé használom. Kifejezetten szépen fixál, nem púderesen matt a hatása, hanem van egy kis csillogása, amitől összehasonlíthatatlanul szebb a bőrképem, ragyogóbb, de mégsem olyan, mintha zsírosbödönbe mártottam volna a fejem. Nagyon szkeptikus voltam vele, mert fényvisszaverő, ami mattosít? Púder, ami nem emeli ki a ráncokat? Három színű, de nem pirosító/highlighter? Nos, mattosít, de azért 4-5 óra után nem árt a T-vonalban frissíteni, máshol egész nap marad a helyén. A szemhéjamra is kenem, nálam ez a szemfesték alapozó, mert picit csillog és tartós a szemfesték rajta. A szem alatt egy kicsit a nap végére szárítja és kiemeli a ráncokat, de nem vészesen, nem annyira, mint egy hagyományos porpúder. Nagyon szép bőrképet ad, akkor is, ha én az alapozót csak a T-vonalban használom és a szemem alá korrektor gyanánt. Egyszer már újravettem és ismét meg fogom tenni, ha elfogy. Mindig a táskámba van, nem tudok létezni nélküle, pedig tényleg kevésszer kell napközben utána igazítani. Egy tükör és egy kis ecset vagy szivacs jó lenne ha lenne a csomagolásában. Ja, próbáltam ecsettel, úgy is szép, de nekem napközben praktikusabb szivaccsal felvinni, amit beleszuszakoltam a dobozába. Se pattanásos, se mitesszeres nem lettem tőle, de szem alatt kell nagyon a hidratálás.

Bioderma Hydrabio Mask

Bioderma Hydrabio Mask
2017. november 3.

Az itteni vélemények alapján vettem, és nem csalódtam benne. Éjszakai ápolóként használom, de néha bőrradír után pakolásként is. Nem allergizál, nem leszek pattanásos tőle, szépen ápol, hidratál, kisimítja azokat a kis ráncokat, amiken csak a hidratálás segíthet. Most tartok a 3. flakonnál, de lesz ez még több is.

Bioderma Hydrabio Light Cream

Bioderma Hydrabio Light Cream
2017. november 3.

Nagy kedvenc, mert jól beszívódik, jól hidratál és azonnal lehet rá sminkelni. A szárazabb helyekre kicsit kevés, de szemránckrémmel és a Bioderma szérummal kiegészítve már jól ápoló, tökéletes nappali viselet, főleg a melegebb időszakban, mert nem képez olyan réteget a bőrön, amitől jobban izzadna az ember. Imádom, legalább 5-6 tubust elhasználtam belőle. Nyáron nem kell alá szérum, így nem folyik le a smink.

3 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ