jikka69

Regisztráció dátuma: 2013. március 3.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 3.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Tarte Tartelette 2 In Bloom Paletta

Tarte Tartelette 2 In Bloom Paletta
2017. május 18.

álmaim palettája, komolyan. gyönyörűek a színek, megfelelő a pigmentáltság, még a számomra kissé csicsás csomagolást is elnézem neki, mert egyszerűen hibátlan a belbecs.
épp ezért vérzik a szívem, hogy úgy tűnik, túl kell adjak rajta, mert valamit nem bír benne a szemem (simán lehet, hogy az agyagot), úgyhogy nem tudom használni. ettől függetlenül jár neki a maximális pontszám, mert nem a paletta hibája az egyéni érzékenységem.

MAC Upward Lash Szempillaspirál

MAC Upward Lash Szempillaspirál
2016. március 12.

kicsi, rövid, vékony szilikonkeféje van, amivel esélyem sincs összekenni magam, nagyon szeretem. a festék lehetne egy egészen kicsikét sűrűbb már a kezdetektől, úgy könnyebb lenne bánni vele, de nem pereg, nem maszatol, ott marad egész nap, ahova tettem; a szempillámon :-)

Yamuna Renessence Arckrém

Yamuna Renessence Arckrém
2015. október 28.
(!)

szintén a krémmániától kaptam tesztelésre, azt gondolom, ezt meg kell említenem.
a krém gazdag, tápláló, és - nincs rá jobb szavam - tapadós, épp ezért én éjszakára használom. viszonylag könnyen felszívódik, és reggelre gyönyörű, tömör, egyáltalán nem zsíros bőrrel ébredek, szóval a hatása abszolút meggyőző.
az illatanyagot kihagytam volna belőle, nekem rettenetesen sok, de lehet, ahogy öregszem, érzékenyebb lesz az orrom, korábban kedvelt illatokat is nehezebben viselek.
a csomagolás mellett nem tudok elmenni, ahogy wishes írta, valóban gagyiba hajló (a képeken sokkal jobban néz ki), és ez kár, mert megérdemelt volna egy szebb külsőt (bár tudom, nem ez a lényeg)