Jillian

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. április 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 9.

Tesztelésre kaptam, és nagyon elégedett vagyok vele. A férjemmel közösen használtuk és mindkettőnk bőrét nagyon jól hidratálta a termék, ráadásul a hámlasztó hatása is szuper. Ami még pozitívum, hogy a termék viszonylag gyorsan felszívódik és nem lesz tőle zsíros a bőrünk, annak ellenére, hogy nagyon gazdag a hatóanyag tartalma.

Maybelline The Nudes Palette

Maybelline The Nudes Palette
2019. január 25.

Ár/érték arányban is egy nagyon jó paletta, már a másodikat fogyasztom. Az egyes színek szépek, jól pigmentáltak, és egymással is nagyon jól variálhatóak. Hétköznapra nagyon szeretem használni, mivel a csillogása ellenére is nagyon finom, diszkrét sminkeket lehet vele készíteni.

UPDATE: a korábbi kiadásoknál még kis fém tartókban voltak az egyes színek, ezeket sajnos lecserélték, emiatt sajnos a színek sokkal közelebb vannak egymáshoz, és így használat is sokkal nehezebb lett és a porzás is nagyobb gond. Ennek ellenére a palettát továbbra is szeretem, és vallom, hogy ár-érték arányban még kitűnő és primerrel a tartósságára sincs nagy panaszom.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. augusztus 22.

Mostanában kezdem megszeretni a Chloe illatokat, de ez valahogy továbbra sem lett nyerő, mivel az összhatás engem leginkább egy kifinomult táska illatára emlékeztet. (Rajtam a virágos jegyek sajnos nem jönnek elő, pedig máskor inkább azok szoktak dominálni.)

1 MÁRKA