jituszka

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Ilcsi Vitaminos-Narancsos Tápláló Testápoló

Ilcsi Vitaminos-Narancsos Tápláló Testápoló
2024. február 12.

Hát ez botrány! Az egy dolog, hogy sokat kell belőle használni, de teljesen összefogja a ruhákat sárgára (remélem legalább mosással azért majd kijön), mindemellett erőteljes medvecukor-szaga van. A pumpás csomagolás jó lenne, de a termék állaga túl folyós hozzá, ezért általában a földön vagy a flakonon landol. Én így még nem jártam, de egy használat után ki kellett dobnom a kukába, még kéz vagy lábkrémnek sem tudom elhasználni.

NYX Professional Makeup Fat Oil Slick Click Ajakbalzsam

NYX  Professional Makeup Fat Oil Slick Click Ajakbalzsam
2024. február 12.

Elvileg színezett ajakbalzsam, de én inkább szilárd szájfénynek mondanám. Enyhe színt ad az ajkaknak, fényes hatással, ugyanakkor nem folyik mindenfelé, mint egy folyékony szájfény, ezáltal a felvitele is könnyebb. Az alján lévő gomb nyomogatásával lehet adagolni, ezért oda kell figyelni, hogy ne nyomjunk ki túl sokat egyszerre, de mivel egy nyomásra csak minimális terméket adagol, ez nem okoz gondot. Meglepően jól hidratálja az ajkakat, úgyhogy nekem tökéletes alternatíva a hétköznapokra, amikor nem akarok rúzsozással vacakolni, ugyanakkor egy alap sminket nagyon szépen feldob.

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum

Eucerin DermoPure Bőrmegújító Szérum
2020. február 18.

Épp elfogyott a hámlasztóm, és nem tudtam rendelni sem, úgyhogy nagyon megörültem, amikor ezt megtaláltam, mert simán a patikában is beszerezhető. Niacinamidot és cinket tartalmazó szérummal szoktam kombinálni, a kettő együtt nagyon szépen rendbe hozza a a zsíros, mitesszeres bőrömet. Érdemes hozzá fényvédőt is használni, a glikolsav miatt.

2 MÁRKA