jituszka

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

NYX Glitter Primer

NYX Glitter Primer
2019. október 5.

Szemhéjalapozóként használom, nekem elég jól bevált, pedig különösen olajos a szemhéjam. A normál szemfesték előtt még teszek rá egy testszínű matt szemfestéket is, így tökéletesen tart. Elég kevés kell belőle, szóval bár pici a tubus, kiadós adag. Szerintem jó kis termék, megéri az árát.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. október 1.

Tesztelésre kaptam. Nekem az illata kifejezetten tetszik, felkenés után csökken az intenzitása, nem zavaró. Könnyen felvihető az állaga, de nem szívódik be azonnal. Az őszi-téli hideg és szeles időszakra, vagy ahogy lentebb írták, éjszakára is használható. A nyári szezonban az én bőrömnek túl nehéz lenne, de olyankor a Mineral 89 valamilyen fényvédővel kiegészítve szerintem elég is. A kiszerelése lehetne pumpás, hogy ne kelljen kézzel nyúlkálni a tégelybe, azt a megoldást praktikusabbnak tartom.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. szeptember 30.

Tesztelésre kaptam, aminek nagyon örültem, mert már jó ideje szemeztem vele. Nem szérum, annál könnyedebb az állaga, én hámlasztás után, szérum előtt használom. Könnyen beszívódik, szerintem nyáron is jól használható, egy kis plusz hidratálásnak a fényvédő alá. Nagyon tetszik, hogy pumpás a kiszerelése, ill., hogy 50 ml, nem 30, legalább nem fogy el hamarabb, mint az arckrém. Összességében szerintem jó kis termék, ha valaki többlépcsős arcápolási rutint követ.

1 MÁRKA