JJJ

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. október 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Kevin Murphy Fresh Hair Száraz Sampon

Kevin Murphy Fresh Hair Száraz Sampon
2017. december 11.

Azoknak a lanyoknak elengedhetetlen akik surun sportolnak, futnak/edzenek faradtan hazaesnek, hosszu dus hajjal, amit megmosni, megszaritani es kiegyenesiteni KELLENE, de mar semmi energiajuk

Kevin Murphy Doo Over Száraz Finishing Spray

Kevin Murphy Doo Over Száraz Finishing Spray
2017. december 11.

Sajnos konnyen lelapul a hajam, mivel sok van es hosszu is, igy szaraz-kiegyenesitett hajtore szoktam fujni. Kicsit nehez volt megtanulni a technikat nekem, de a Semmi Gubanc Fodraszmuhelyben tobbszor nagyon kedvesek es segitokeszek. Az eredmeny tartos, az edzes es a hosszu futas meg se art neki. Lelapulasra hajlamos hajra nagyon ajanlom.

Kevin Murphy Anti Gravity Spray

Kevin Murphy Anti Gravity Spray
2017. december 11.

Azert vettem meg az Anti Gravityt, mert a tobb eves hydrate.me wash es rinse hasznalat ota, ha hullamosra sutnem a hajamat nagyon hamar kirug, mivel minel hidrataltabb a haj annal egyenesebb. Sokat hasznaltam es elegedett is voltam vele, viszont vegul Hair Resortra valtottam az illata miatt (elkepeszto kokuszos illata van). Az Anti Gravityt egyenesites elott hasznalom mintegy hovedokent, a Hair Resortot meg ha hullamosra sutnem a hajamat. A fodraszaim a Fodraszmuhelyben javasoltak igy a felallast es abszolut igazuk volt most is :)