jkm

Regisztráció dátuma: 2018. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2019. október 16.

Utolsó reményként vettem meg. Szeretem változtatni a hajszínemet, de sajnos hamar meg is tudom unni. Több, mint egy éve sötétbarnára festegettem a hajam (általában L'oréal Casting színezővel, de az utolsó előtti festés tartós volt). Legutóbb a Casting Espresso árnyalata konkrétan feketét csinált a hajamból. Persze két héttel az utolsó festés után megbántam, hogy ilyen sötét, és elkezdtem az aszkorbinsavas-samponos pakolást. Vagy háromszor megcsináltam, de csak a hajam felső részéből (ahol legkevesebb volt a festett réteg, ez kb 10 centi hosszúságig) világosodott. Aztán kipróbáltam egy peroxidos sötétszőke festéket, persze meg sem látszott. Na és épp beletörődtem, hogy akkor ennyi, amikor megláttam ezt a terméket itt a Krémmánián.
Ma kipróbáltam, és tényleg dauer szaga van. Büdös, de kibírható, úgyhogy egy kicsit erősnek érzem a szaga miatti drámázást az értékelésekben.
Mindent betartottam. Mivel hátközépig érő hajam van, 10 percig öblítettem le, a közömbösítés után is 5 percet, a második közömbösítés után is alaposan kiöblítettem, utána sampon és pár percre a Swiss O-Par kis párnácskás mézes pakolása, hogy jó illatú és puha legyen, és már a zuhanyban nagyon boldog voltam, mert amikor szedtem össze a lefolyni igyekvő hajszálakat, már láttam, hogy a hajszálak egész hossza világos vörösesbarna.
Az egész hajam gyönyörű, egységes vörösesbarna lett, olyasmi, mint a Casting csilis csoki árnyalata (a sajátom egyébként középbarna). Nem látszik a lenövés miatti különbség sem, a hajam pihe-puha, a szag olyan enyhe a pakolás meg a Gliss Kur fújós balzsam illata mellett, hogy ha nem tudnám, hogy vegyszer volt rajta, nem is érezném. Már csak abban reménykedem, hogy nem sötétül vissza, de annyira nem félek, mert tényleg sokáig öblítettem. Ha változik az eredmény a napokban, update-elem az értékelést, de egyelőre ez csodaszer, úgyhogy megy is rá az 5 csillag.

Isana Hydro Booster Augencreme-Gel

Isana Hydro Booster Augencreme-Gel
2019. április 8.

Én nagyon szeretem, mert olcsó és mégis nagyon jó kis szer. A szemkörnyékemet azonnal felfrissíti. A gél állag miatt kellemesen hűsít, és mintha a szemem alatti ráncok már nem lennének olyan mélyek, bár tény, hogy reggel és este többlépéses folyamat a skincare rutinom. De szerintem ez a kis krém biztosan hozzájárul az eredményhez, ha mással nem is, a szemkörnyék frissítésével mindenképp.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém
2018. december 9.

Még egy hete sincs, hogy megvettem, de már most imádom. Alig hittem a szememnek, amikor láttam, hogy másfél-két perc alatt teljesen beitta a bőröm, és szép matt is lett tőle. Az illata is isteni, és az állaga is tetszik. Nekem reggel is jó, mert nem használok alapozót, csak egy kis korrektort. De egyébként nem kell sok belőle, és én szokásomhoz híven vizes kézzel viszem fel. Ha elfogy, biztos, hogy újra fogom venni.