jnicole

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

Benefit The POREfessional Primer

Benefit The POREfessional Primer
2019. március 18.

Nagy szerencse, hogy csak utazóméretet vettem. Nekem borzalmas csalódás volt ez a termék. Mikor felkentem először azt hittem , hogy ez valami csoda, tényleg elhalványabbá varázsolta a pórusaimat. Aztán alapozást követően mintha rajtam se lett volna. Próbáltam már ecsettel, beautyblenderrel felvinni az alapozót rá, egyikkel sem lett szép az eredényt. Nagyon kiszárírotta a bőröm, és az alapozót (DW) sem tartotta. Sokkal szebb és tartósabb eredményt érek el Mac Strobe krémmel, mint ezzel, pedig a Strobe nem pórus minimalizálásra hivatott. :(

Yodeyma Very Special EDP

Yodeyma Very Special EDP
2019. március 6.

Imádom a parfümöket és most totál rákattantam a Yodeyma parfümökre (is). :D
Van eredeti Good Girl parfümöm és meglepődtem, hogy mennyire jó utánzat. Kitűnő ár/érték arányú. Hétköznapokra tökéletes. Aki szereti az eredetit annak csak ajánlani tudom, hogy tegyen egy próbát.

LaviGor Laviderm Bionic Complex

LaviGor Laviderm Bionic Complex
2019. március 5.

Kozmetikusom javaslatára, mikrodermabráziós kezelés kiegészítéseként használtam ősztől-tavaszig éjszakai krém helyett. Gél állagú, különösebb illata nincs, nem irritálta a bőrömet sem. Jelentősen javult a bőröm állapota és a pórusaim mérete. Évenete ismételni fogom ezt a kúrát.

1 MÁRKA