joanie

Regisztráció dátuma: 2019. november 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Sampon

Dr. Konopka's Hajhullás Elleni Sampon
2022. április 22.

Mostanra már vagy 5 üveggel biztosan elhasználtam, mikor kezdtem használni egyszerre kezdtem vitaminkúrába is, szóval feltehetőleg a teljes hajhullásomat nem leginkább a sampon állította meg, viszont annyira megszerettem, hogy ez lett a samponom és kész. :D
Szeretem az állagát és a levendulás illatát is, amikor hajat vágok mindjárt samponozás után fésülöm ki ugye és vágás után hajápolózok csak, de simán a sampon után is könnyen ki tudom fésülni, még úgy is puha az érzete, nem szárít vagy roncsol, nekem nagyon gyorsan fogyott mert jó folyékony gél állagú, szóval lecseréltem a kupakot egy pumpás adagolóra és nekem így tökéletes, vízzel higítva is tökéletesen tisztít.
Jó pár szilikonmentes év, Konopka's samponok, rendszeres hajvágás és langyos levegős kefés beszárítások után a hajam sokkal jobb állagú, szerkezetű, állapotú és fényesebb, mint valaha.
Ennél a termékcsaládnál jobb és kímélőbb samponokat én már évek óta nem találok kíváncsisági nézelődés közben sem, csodaszernek tartom és kár, hogy alig írnak a samponjaihoz, így valószínűleg kevesen is ismerik őket sajnos.
A többi samponját is szerettem. Kár, hogy nem adható több csillag. :D

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Garnier Intenzív Ápolás Bőrregeneráló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2022. április 22.

Régebben imádtam ezt a testápolót, végső elkeseredésemben vettem anno, mikor már semmi sem segített a száraz ekcémás kezeimen, az illatát és a hatását is szerettem, testesebb, zsírosabb krém, mégis nálam beivódott rendesen, sokat elhasználtam belőle, utána már kipróbáltam más társait is, de magasan a piros maradt a kedvencem.
Manapság már legfőképp szilikontartalma miatt nem használom. Egyszer-egyszer gondolok még rá, de aztán eszembe jut a szilikon. :D

Vademecum Pro Vitamin Complete Fogkrém

Vademecum Pro Vitamin Complete Fogkrém
2021. szeptember 8.

Pár évvel ezelőtt használtuk ezt a fogkrémet Vőlegényemmel, próbáltunk többfélét is a Vademecumtól, minddel meg voltunk elégedve, így most mivel nem találtam a hármas csomagolást egy egészen másik márkától amit venni szoktam, gondoltam amíg hozzájutok jó lesz megint ez, akciós is volt a Rossmannban, fogalmam sem volt, hogy ez már nem is a régi, ugyanis az enyémnek már ez a neve 'Complete Pro Vitamin B5 & Bi-Fluoride'.
Nem egész két hetet sem bírtuk használni, pár napra rá már kezdtem érezni, hogy fáj mindenhol az ínyem, érzékenyek a fogaim, aztán Vőlegényem is mondta, hogy Neki ugyanez, konkrétan olyan vele fogat mosni mintha szimpla száraz fogkefével súrolnám órákig a fogaim és az ínyem, marja a szám, a nyálkahártyát is, az íze és a frissessége talán rendben lenne, de úgy érzem ha maradtam volna ennél tönkreteszi a fogaim, az ínyemhez már közelíteni sem tudtam a fogkefével napok óta fájt a fogaimmal együtt.
Tegnap végre visszavettük a szokásost és minden azonnal megszűnt.
Sosem gondoltam volna, hogy ha már nem is használ, ennyit árthat egy ez a márka által forgalmazott fogkrém. :o

A régit pontozom, mert az átlagos fogkrémnek elment, de az újat nem ajánlom senkinek, aki teheti kerülje. :D