joanie

Regisztráció dátuma: 2019. november 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. november 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2021. április 7.

Szempillafestésre vettem, de azon kívül, hogy egyszer megfogta az egyik körmöm, semmi mást nem tapasztaltam festés szempontjából. Feketét vettem a körmöm barna lett, le kellett reszelnem a foltot, mert hosszú idő múlva sem kezdett kopni. Szempillára számomra viszont egyáltalán nem használható.
Néztem róla videót is más hogy használja, de hiába vártam vele esetleg többet is, ha lemostam utána ugyanúgy semmi, mintha sosem használtam volna.
Most még azon gondolkoztam, hogy az itt olvasottak alapján még összekeverve esetleg kipróbálom, de valahogy sosem tudom rászedni magam. Lassan, odafigyelve próbáltam egyesével a szempillám, akárhogy vigyáztam valahogy mindig marta, hiába használtam spirált, ha nem kenődött a szemembe, akkor is marta ha már csak közel ért hozzá.
Csalódott vagyok, mert szép hosszú szempilláim vannak, amiket évekig festettem kozmetikussal.
Viszont mióta ezzel 'időzök' kibarnultak megkoptak és szinte nem is látszanak szempillaspirál nélkül.
Megpróbálom rávenni magam és adni neki még egy esélyt, de ha nem működik fogalmam sincs mit csináljak vele, szinte alig hiányzik belőle.

Yamuna Teafás Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Teafás Hidegen Sajtolt Szappan
2021. március 21.

Ekcémás vagyok, eddig csak a kecsketejes szappanok váltak be, másfélét már nem is nagyon merek venni, féltem is tőle, de ugyanakkor kíváncsi is voltam, pluszban Vőlegényemnek sűrűn szoktak pattanásai lenni, így úgy voltam ki kell próbálnunk, ráadásul 110 grammot kapunk nem is olyan sok pénzért. A kecsketejes szappanom drágábban veszem.
Párom pattanásaira végül nem lett jó. Konkrétan rosszat nem csinált, de jót se sokat.
Az én tapasztalataim alapján, végül már kipróbáltam mindenre is. Szóval..
Arcra mintha zsírosítani kezdte volna az arcom, normál bőröm van amúgy és mióta elhagytam emiatt nem is zsírosodik a homlokom.
Kezemre meglepődtem, de egyáltalán nem szárított, más szappantól elkezd kiszáradni, húzódni, míg már szét is reped és vérzik és fáj és iszonyat. Konkrétan nem moshatok kezet akármivel, így ez miatt nagyon jó kis szappannak tartom. :) Puhák, fényesek és egészségesek voltak az ujjbegyeim. :D
Külön jó érzéssel töltött el, hogy teafás, ami fertőtlenít is, főleg mostanság ez plusz.
A teafaolaj illata amúgy túl sok számomra, de így a szappanban szerettem mindig beborított kicsit kézmosás alatt.
Mikor már nagyon kevés volt belőle könnyebb volt elmasszírozni, mint más szappan utolsó darabkáit.
Fürödtem is vele, ugyan én fürdőszivacsra tettem, amin nehéz volt eloszlatni és felhabosítani :D de arra is teljesen jól használható és nem utolsó sorban borotválkozáshoz is próbáltam, azzal csak annyi bajom volt, hogy nehezen csúszik a szappan természetéből adódóan, hiszen kézmosás után vagy fürdés után sem volt úgymond csúszós a bőröm :D A hosszú évek alatt ez a termék volt az egyik legjobb csalódásom pozitív irányban.
Gondolkodom később még a körömvirágos testvére kipróbálásán is..

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2021. február 16.

Nagyon sok éve futottam bele egy ilyenbe, mert éppen nem volt talán amit akkor használtam, vagy csak újítani szerettem volna a jó kis rózsaszínes színe miatt én már nem tudom, de azóta is meg van, mert számomra sokba került és sajnáltam kidobni, de régen sem vált be és utána többször adtam neki még esélyt az ára miatt és hát számomra egyáltalán nem jó.
Csak úgy ül a számon, amivel nem is lenne baj, de ez ilyen kellemetlen zsír érzetű vagy hogyan mondjam. :D ami se nem hidratál, se nem jó semmire, csak amíg rajta van rajta van, amikor meg lemosom, olyan mintha soha ott sem lett volna.
Borzasztó. És talán tényleg így visszagondolva csomósodott is felkenés után, színezni sem színezett igazán, kár volt megvenni.
Ennél vannak ezerszer jobbak, én nagyon nem ajánlom senkinek.