jobbkesonmintsoha

Regisztráció dátuma: 2023. január 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2023. január 14.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+

Uriage Bariésun Mat Arckrém Zsíros Bőrre SPF50+
2023. február 13.

Az Altruist 30-asa és a Bioderma Pigmentbiója után találtam rá, és azokhoz képest csodaszer. Nem kukacosodik, egy gélesebb hidratálóra is felkenhető (de önmagában is épp eléggé hidratál). Azt figyeltem meg, ha nagyon gyorsan (vagy két rétegben) kenem fel, jobban eldolgozható), nem hagy fehér réteget. Valóban mattabb a finishe, mint az előzőknek, de még ennél is kevesebb csillogást is el tudnék viselni. BB krémet kenek a tetejére, amit néha ledob, néha nem, előfordulhat, hogy az alatta lévő szérumoktól függ. Olyan "gyógyszertári" illatú, de én azt nagyon szeretem. Amíg nem találom meg az álomfényvédőt, addig biztos ez marad a napi rutinom része.

Update: azt megfigyeltem viszont, hogy hyaluronról lepereg, szóval azzal - az én bőrömre - nem használható.

Barnängen Oil Intense Testápoló Balzsam

Barnängen Oil Intense Testápoló Balzsam
2023. február 2.

A testápoló utazókiszerelésébe szerettem bele, azóta az egész Oil Intense termékcsaládot használom: tusfürdő, testápoló, testbalzsam és kézkrém (ezt szeretem a leglevésbé) - mert utálom, ha több különféle illat keveredik. Biztosan újraveszem őket, ha elfogynak.

PomPom Smart Age Éjszakai Krémpakolás

PomPom Smart Age Éjszakai Krémpakolás
2023. január 20.

Nem régóta használom, úgyhogy csak az első tapasztalatokat tudom megosztani. Kicsit féltem tőle, hogy a kombinált bőrömnek sok lesz, de nem. Nincs nehéz-zsíros érzet utána, még úgy sem, hogy egy soklépéses rutin utolsó lépéseként használom, van, hogy hidratálókrémet is teszek alá. Korábban a GG Hydration Stationját használtam este, most azt reggel használom, így mindkettőnek helye lett a rutinomban.