Joe

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2020. március 3.

Használtam többféle popsikenőcsöt (Bepanthen, Neogranormon, Dm saját márkás), de egyérteműen ez vált be. Nekem kimondottan szimpatikus, hogy nem "tűnik" úgy el pillanatok alatt, mint az említettek közül az első kettő. Az az érzésem van tőle, hogy szó szerint egyféle védőréteget képez a bekent területen.
Fogzás környékén előforduló piros kiütéseket (melyek olykor még váladékoztak is) egyedül ez tüntette el nálunk.
Ezenkívül téli időszakban a férjem sebesre repedezett kézfejét is ez hozta rendbe.

Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops

Dolce & Gabbana Dolce Floral Drops
2017. február 8.

Megmondom őszintén, hogy ez a piacolós parfümöm. Úgy értem, amikor csak a piacra ugrom le zöldségért, de szivesen viselnék valami illatot, ezt veszem elő. Olyan kis kedvesen semmilyen, hamar elillanó alkotás. Kizárt, hogy adnék érte ennyi pénzt, de mivel kaptam, piacra jó lesz :-)

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion

Neutrogena Deep Moisture Body Lotion
2015. január 28.

A lábamra használtam általában és ott egész jól is működött. Azonban pár héttel ezelőtt elfogyott az arckrémem, viszont a bőröm rettentően ki volt száradva, így jobb hijján (és ha már egyszer az érzékeny bőrömön egyéb testrészen jól működött, ártani nem árthat elven) az arcomra is ebből kentem. Másnap estére a szám körül széles körben bevörösödött a bőr és apró hólyagok jelentek meg. Az orvosom periorális dermatitis-t állapított meg, amit valamelyik általam használt kozmetikum váltott ki. Ez volt az egyetlen, amit másként vagy máshova használtam.
Emellett az adagolót sem szeretem. Tudom,hogy higiénikus, de utálatos is, amikor elkezd kifogyni a krém a flakonból.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ