Joe38

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Joop! Wolfgang EDT

Joop! Wolfgang EDT
2023. augusztus 11.

A mai nappal nehezen megtalálható inkább ritkaságnak tekintendő Joop parfüm.
Kifújáskor elsőre a One million hangulata köszön vissza,de igazából nem egy klón...
Ha nagyon hasonlítani akarnám egy másik illathoz inkább a Ted Lapidus Altamír-rel
tenném egy polcra! Édesnek édes,fásnak fás és van egy szép fűszeres akkord benne
ami különlegessé teszi! Az ár/érték arány kedvezőtlen ,mert ahol még árulják ott borsos
árat kell fizetni érte,és hát ugyan szép illat ,de annyira nem különleges amennyit kérnek érte!
Nekem szerencsére elég olcsón sikerült hozzájutnom és így örülök ,hogy része a gyűjteményemnek,
de ismervén az illatát nem fizetnék érte annyit amennyiért még elérhető itt-ott...
4 csillag ,mert mégiscsak egy Joop! és azért érződik ,hogy dolgoztak vele,de mind tartósságban
és beszerzés tekintetében ,pláne a jelenlegi árfekvésben vannak a Joop! háznak magasabb szintű illatai!
Egy kicsit a marketing érződik ebben az üvegben és nem pedig a kreativitás!

Baldessarini Secret Mission for Men

Baldessarini Secret Mission for Men
2023. augusztus 11.

Hát az előttem elhangzott Attitude-ös hasonlathoz nem tudok hozzászólni,mert nem ismerem ezt az Armani-t.
Viszont a BSM egy nagyon szép férfi illat igazi mélységgel!Egyszerre aromás-fűszeres.fás és egy kicsit gyümölcsös is!
Meg kell mondjam engem leginkább a Jaguar Red-re emlékeztet.
Viszont attól karakteresebb egy kicsit és jobb a tartóssága!
Manapság nem könnyű megtalálni viszont ha igen érdemes megvenni ,mert nagyon ínyenc ,különleges illat a mostani
akvás,egy kaptafa parfümök között! Nálam 5 csillag és ugyan a Baldessarini széria a Hugo Boss Brand idősebbeknek szánt illatai
mégis van valami csibészes -.férfias jellege ennek az illatnak és nem feltétlenül a 40-50+ -os korosztálynak szánhatták!
Abszolút modern és különleges Illat.
5 csillag!

Denim Musk EDT

Denim Musk EDT
2023. augusztus 11.

Sok éve keresem már a Musk edt verzióját és most véletlenül beleakadtam,,,,
Hát azt kell mondjam,hogy méltó párja volt anno az Original kék farmerillatának!
Fiatalon ez a 2 Denim volt a klasszikus férfi dezodor az üzletek polcain!
Arra már nem is emlékszem ,hogy lehetett-e kapni After Shave-t vagy az Edt-et ezekből de valószínűleg igen!
Az AS-t sokkal előbb használtam mindkét illatból és csak később találkoztam az Original
Edt fekete üveges kiadásával...De a Musk Edt akkor sem volt sehol.....valahogy elbújt.
Pedig egész gyerek korom óta figyelem a parfümöket.
És most,érezhetem a fiatal korom egyik klasszisát edt verzióban és annyira zöld,annyira,pacsulis és annyira férfias!
Az üvege homályos és a benne lévő lötty amolyan méregzöld!Kifújva egyszerre keserű majd szinte azonnal jön egy édesebb akkord...
Zseniális illat a mohos-zöld kategóriában! A hangulata felébreszt bennem olyan illatokat mint az Alain Delon Original vagy akár a
Marbert Classic,vagy a Giorgio Beverly Hills.....de igazából nem akarom hasonlítani ,mert viselve saját önálló karaktere van!
Tartóssága rajtam minimum 12 óra....
Felismerhető,sajátos,egyedi ,zöld,kesernyés,férfias illat a 80-as évekből és még ma is nagyot szól!
Az 5 csillag most nem a mai illatok közötti helyére utal a részemről....Ez az illat inkább már történelem! :)

4 ÖSSZETEVŐ

D&C Green 6 Kockázat: