Best of Beauty 2019

Joe38

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alain Delon Plus

Alain Delon Plus
2019. január 7.

Számomra a "minden idők legjobb parfümje" kategória volt ,amíg lehetett kapni!
Értetlenül állok az olyan dolgok előtt ,hogy némelyik parfüm 60-80 éve létezik és mind
a mai napig kapható, némelyik pedig a világon mindenütt elismerést szerez ,egy kultusz színész áll mögötte és 10-15 év után fizikálisan megszűnik létezni........................
Aki ismerte nyilván egyetért velem abban,hogy ez egy Full 5 *-os parfüm volt!

Update: Az a baj, ahogy visszatér az ember ehhez az illathoz, ahogy nekem is sikerült mostanában teljesen eltörpülnek mellette
a mostani aquás ,citrusos illatok!! Szinte pénzkidobásnak tűnik bármilyen kortárs kiadású parfüm!!!
Nagy örömömet lelem a viselésében és egyenlőre nem hiszem ,hogy vásárolni fogok új illatokat!
Sajnos amilyen irányt vett a jelenlegi parfümgyártás szinte agymosásként törlik ki a régi klasszikusokat az ember emlékezetéből...
vagy legalább is próbálják...……..már akinél sikerül!
És hogy milyen könyörtelen a marketing piac: Nemrég beleszaladtam interneten egy új Alain Delon parfümkiadásba
amiből sikerült azóta lecsekkolnom 2 -t is. Hát, azt kell mondjam kb. mint a mostani újabb kiadású 2-3 csillagos átlagillatok!
Nem tudom mennyi köze van még ehhez az új sorozathoz Delonnak,
de félek, hogy már nem sok, mert nem vagyok biztos benne,hogy jó szívvel adná a nevét hozzájuk!
Egy szó mint száz, a Delon Plus még mindig az egyik favorit nálam, amivel nem versenyezhetnek a mostani illatok!

Ted Lapidus Altamir

Ted Lapidus Altamir
2018. július 6.

Fás-fűszeres, orientális különlegesség.
Amitől egy kicsit talán ismerős és ettől nem esik elsőre hanyatt tőle az ember az a "onemillon"feeling
ami a nyitásnál egy kicsit jelen van. De hamar változik és jön egy mélyebb tónus, ami inkább a 80-as évek végén
és a 90-es években gyártott illatokban volt jelen.A Dunhill Man, vagy talán még Cerutti Pour Homme volt ilyesmi.....
Persze az Altamir nem ezeknek a hasonmása, hanem inkább egy efféle régi alap-illat egy kicsit felturbózva
a mostani onemillion féle fűszerezéssel és ezek elegyéből egy kellemes édeskés, orientális férfi illat született meg,
ami szimpatikus!! És ha hozzátesszük ,hogy még mindemelett nem is drága és kibontakozva már egyáltalán nem az a
szembejövős férfiparfüm, akkor bizony ez egy nagyszerű vétel és egy nem mindennapi "signature" illata lehet egy férfinak.
Tőlem megkapja az öt csillagot, de csak azért mert ismerem a Lapidus ház többi illatait és szerintem ez egy kicsit
különlegesebb és szerethetőbb a többinél. Jó vétel!

Nikos Sculpture Pour Homme

Nikos Sculpture Pour Homme
2018. július 6.

Érdekes jelenség! :)
Először is, már az üvege zseniális. Akár szobadíszként is funkcionál, nemhogy még illatanyag is van benne...
Másodszor, az egyik legjobb ár/érték arányú illat! Mert amellett, hogy teljesen univerzális-bárhová, bármikor
hordható szinte bármilyen korosztály számára tavasztól őszig - még ráadásul szinte pár db ezresér megvehető,
mert szinte mindig akciós valahol és ez az újragyártott verzió is elég jó tartóssággal bír....
mondjuk nekem rengeteg illatom van itthon ezáltal nem feltétlenül az élvonalat képviseli, de azt kell mondanom,
hogy nem nagyon lehet vele mellé fogni! Egyet értek azon hozzászólókkal akik szerint mediterrán férfiak alap illata,
mert én is úgy vagyok vele ,hogy mivel kékszemű világosbarna hajú férfi vagyok, valahogy ez az illat egy kicsit
disszonáns érzetet nyújt, de alkalmi illatnak abszolút működik és nagyszerű darabja a gyűjteményemnek!
Tőlem 4 csillag jár neki és remélem az új God's Night is hamarosan a gyűjteményem tagja lesz!!!

4 ÖSSZETEVŐ

D&C Green 6 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott