Joe38

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Axe Signature Cedar Smooth Tusfürdő

Axe Signature Cedar Smooth Tusfürdő
2021. november 14.

Csatlakozom az előttem szóló tpr véleményéhez......
Ez bizony egy tökéletes kiadás a tusfürdők végeláthatatlan sorában.
Az évtizedek során rengeteg tusfürdőt használtam és volt amit vagy a kedvező ára miatt
vagy pedig mert különleges volt vásároltam meg újra és újra.
Ennél mindkét tényező egyformán jelen van!
Ár/érték arányban verhetetlen ez a "sima cédrus" kiadása az Axe brand-nek!
A tejes fehér krémes állaga sem egy hagyományos tusfürdő gél!
Remekül habzik és nagyon bőrbarát.Az illat egyedi,édes,fás,fűszeres.
Egy olyan jelenség,hogy mindig szeretnék itthon tudni egyet belőle,főleg a télies hidegebb
fürdős időszakban!Tőlem határozott 5 csillagos besorolást kap és kicsit meg vagyok ijedve,
hogy ki akarják venni a forgalmazásból ,mert egyáltalán nem kapni minden drogériában...
Illetve amit nem értek,hogy miért nincs belőle dezodor,AS és edt?
Biztosan lenne rá igény a tusfürdője alapján!

Iceberg Man EDT

Iceberg Man EDT
2021. szeptember 16.

Először is, szerintem ez egy echte Dior Homme kópia!Abból viszont az 5 csillagos fajta!
Lehet ,hogy már olyan régi a CDH ,hogy már "megvan a recept" és már minden garázsban főzik a levet
vagy csak annyira közkedvelt illat,hogy egész egyszerűen minden Brand-nak van egy saját Dior Homme "jellegű" kiadása....
Nos, ez esetben nagyon jó a recept és zseniális a végeredmény! Ami még i-re a pont,hogy az illat hatósugara és
tartóssága is felveszi a versenyt az eredetivel!
Sajnos beigazolódni látszik "Endymion" félelme ,mert a mai nappal nem nagyon látom sehol!
Egy korábbi vásárlás alapjául szolgál ez a véleményem és árfekvésben is megerősítem az elöttem szólók
ár/érték arányú észrevételét! Bizony valóban 5 ezer Ft körüli árfekvésben vásároltam én is az enyémet!
Vannak itthon Dior klón illataim, több is! Némelyik meglepően jó és közel van az eredetihez!
De olyan, ami ennyire minőségi és ennyire fej fej mellett hozza az eredetit abban az Iceberg elviszi a pálmát!
Korábban már eltűnt egyszer az Icberg palettájáról ez a kiadás ,de szerencsére pár hónap után ismét kapható volt!
Remélem nem vették le végleg a gépsorról a gyártását akár mennyire szintetikus vagy sem! Talán csak átmeneti készlethiány
van a gyártónál esetleg a pandémia nehezíti a gyártási folyamatokat és kapható lesz még a későbbiekben a MAN is!!!
Ha valaki szereti a Dior Homme száraz fás,íriszes,kakaós hangulatát és esetleg valahol szembetalálkozik egy
üveg Iceberg Man parfümmel ne gondolkodjon sokat rajta,hogy megvegye -e vagy sem, mert lehet ,hogy
mire elhatározná magát addigra valaki már gyorsabb volt és le is csapott erre tökéletes Dior Homme kópiára!
És bizony nagyon jól is teszi!

Iceberg Eau The Iceberg Amber Pour Homme

Iceberg Eau The Iceberg Amber Pour Homme
2021. szeptember 15.

Az egyik legszebb "Amber "illat amivel találkoztam!
Igazából amit "Lapo" leírt az Iceberg Oud illatához szerintem szóról-szóra ugyanazt tudnám
leírni ide is,mert kb. ugyan az elmondható az Iceberg Amber illatról!Csak ugye nem az Oud
összetevő váltja ki ezt a hatást hanem az Amber azaz a "Borostyán".
Igazából Iceberg vonalon ami illatokkal dolgom volt mindegyik kellemes csalódás!
Megfizethető márka ,minőségi illatokkal egyáltalán nem a kommersz vonalon!
Egy fás illat őszre,de akár bármelyik évszakban.......Nagyon túltolni nem lehet,
nem egy harsány jelenség,viszont nagyon szofisztikált módon nyújt egy kellemes aurát amit
nagyon élvezetes viselni a nap bármely szakában!Ár/érték arányban kevés illat jut az eszembe
amiben ennyi minden rejlik és ennyire signature módon társulhat az ember mindennapjaihoz!
Nálam 5 csillag és eme ajánlólevél ,mert szerintem nem igazán lehet vele mellélőni!Inkább a beszerzése
okozhat némi kihívást ,mert amennyire láttam nem nagyon árulják már sem ezt ,sem pedig eme sorozat
többi tagját szinte sehol!Talán piacokon lehet belőlük 1-1 darab elfekvőben.....vagy esetleg ebay-en.

4 ÖSSZETEVŐ

D&C Green 6 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott