Joe38

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Dunhill

Dunhill
2021. május 2.

Sok helyen Dunhill Signature néven futottam bele ebbe az illatba!
Gondoltam nem véletlen ha Signature -ként van aposztrofálva, de ha csak simán a
Dunhill nevet kapta akkor is mindenképpen megér nekem egy próbát!
Mivel van másik illatom is ettől háztól, amiket ráadásul nagyon kedvelek is
ezért szinte teljesen biztos voltam benne,hogy nem nagyon fogok mellé nyúlni most sem...
Teljesen megértem a Signature jelzőt ,mert abszolút hoz egy egyedi és
minőségi megjelenést viselőjének. Fás-aromás hangulata más parfümöket is felidéz nekem.
A Kiton savanykás-friss akkordja vagy éppen a "keleti brand"-ek közül az Ajmal Neutron fássága
bizonyos fázisokban visszaköszönnek ,de mégis van egy "angolos elegancia" a háttérben és
ezáltal hoz egy sajátos leszáradást ami abszolút méltó a márkához! Teljesen megfelelt az elvárásaimnak
és a márkanév már korábban kiépített hírnevének! Az ára mondjuk elég széles skálán vándorol 5-10 ezer forint között!
Nekem egy akció keretében sikerült alsó hangon hozzájutnom így az ár/érték arányt is kiválónak érzem esetemben!
Vakvételként is örülök ,hogy hozzájutottam és ha valaki érdeklődik az illat iránt ,de bizonytalan részemről csak
ajánlani tudom és azt mondom nem fog csalódni aki szeretne egy elegáns,fiatalos "aláírás illatot magának elérhető áron!

Zara Tobacco Collection Intense Dark Exclusive EDT

Zara Tobacco Collection Intense Dark Exclusive EDT
2020. szeptember 27.

Korábban vettem meg ezt a parfümöt a Zarában egy másik társával karöltve!
Akkor csak egy jó vételnek tűnt,de mivel sok parfümöm van le került a fiók aljára és
őszintén szólva meg is feledkeztem róla. Ilyenkor az ősz küszöbén,
amikor beköszöntenek a hidegebb napok mindig eszembe jut,hogy elő kéne szednem a fűszeresebb ,
édesebb illatokat mert lassan vége a nyárnak és amúgy is már kicsit sok a citrusos,friss illatokból!
Megörültem,mikor a kezembe akadt ez a Zara parfüm! Fűszeres,édes abszolút őszre való illat!
Összetevőit tekintve nem egy bonyolult koktél ugyanakkor nagyon szépen ,harmonizálnak benne az akkordok!
Lineárisnak lineáris,de szerintem szépen elkülönül a fejillat a későbbi édes,fás alaptól...
Szerintem remek választás ,őszre-télre!
Szimpatikus,kellemes benyomású aláírás illat lehet azoknak akik szeretik a dohány illatot és
szeretnék a nyári frissességet egy vaníliás,édes,fűszeres hangulatra cserélni a hidegebb napokon!
Nálam erős 4-esre vizsgázott!Remek tartóssággal bír és verhetetlen áron jutottam hozzá!
Akár az év végén is nagyot szólhat karácsony környékén mert az édes alapakkord egy kicsit
ünnepiessé,otthonossá teszi a hangulatot mind a viselőjének és mind pedig környezetének is!
Tippként mondom,hogy még a porszívó zsákjába is fújtam egy kicsit és nagyon kellemes illat maradt
utána az egész lakásban!

Trussardi Blue Land For Men EDT

Trussardi  Blue Land For Men EDT
2020. augusztus 30.

Az idei nyári illatom.
Elég nagy számban vannak parfümjeim,de meg kell mondanom a Trussardi márkát már jó ideje nem figyelem és
jó ideje nem vásároltam tőlük semmit! A 80-90'-es években az egyik favorit illatház volt nálam. Egyik parfümöt vettem a másik után....
Mindegyik karakteres,egyedi jelenség volt jó tartóssággal és elérhető áron! Mondjuk nem az olcsók között ,de nem is volt vészes.
Aztán kb a Python után valahogy nem sikerült számomra érdekes és figyelemfelkeltő illattal előállniuk és hanyagoltam a márkát...
Idén tavasszal átrendeztem a szekrényemet itthon és ahogy a parfümöket pakolásztam szomorúan nyugtáztam ,hogy egyetlen egy Trussardi
parfümöm sincs! Pedig régen ,hogy szerettem......majd elkezdtem turkálni a neten és egyik nap hazafelé az egyik drogériában csekkoltam a My land-et.
Hát igazából nem estem hanyatt tőle,de azért nem is volt rossz első szimatolásra...gondoltam ha egy kicsit frissebb,játékosabb lenne az illat
akkor még áldoznék is rá,bár az ára nem nagyon tetszett! Aztán pár nap múlva szintén a neten szörfözve ráakadtam a Blue land-re, ami az üzletben
akkor nem is volt amikor a My land-et próbáltam! Na,a fórumon pont azokról az összetevőkről és frissességről írtak,amiket a Myland-ből hiányoltam!
Gondoltam ránézek 1-2 webshopra,hogy milyen áron van a Blue Land és nyugtáztam,hogy abszolút kedvező a teszter változat!
Vakon megrendeltem és teljesen elégedett vagyok vele! Friss ,nyári illat a kék tükrében ,Trussardi minőségben! Remek tartóssággal és egy modern
csavarral amivel elérték,hogy figyelemfelkeltő legyen ,de ugyanakkor a háttérben felcsengenek a régi Trussardi parfümök akkordjai is!
Egy frissítő koktél a nyári melegben amitől az ember komfortzónája erőre kap! Tengeri jegyzetei illetve a gyümölcsös felhang remek
kísérője lehet a forró hétköznapoknak vagy akár a különleges nyári estéknek is!
Nálam ez egy 5 csillagos koktél és gyanús,hogy a jövőben mindig ott lesz egy üveggel a többi parfümöm között!
Örömmel nyugtáztam,hogy számomra a Trussardi márka visszatért......

4 ÖSSZETEVŐ

D&C Green 6 EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott