Johanna989

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2021. január 17.

Ez a termék tényleg egy CSODA!!! Erős szálú, sűrű hajam van amit rendszeresen világosítok és vasalok is. Nem mondanám töredezettnek a végeket sem, de összességében elég száraz tapintású és rugalmatlan a hajam. Már rengeteg pakolást, balzsamot kipróbáltam amik hidratálnak ugyan, de nehéz, zsíros érzés marad utánuk, amitől csak a fejemre lapul a haj :-( Most használtam első alkalommal úgy ahogyan a használati útmutató is írja. Teljesen elképesztő az eredmény. A hajam olyan puha, fényes és selymes lett, mint amilyennek utoljára gyerekkoromban éreztem. Nem lapul a fejemre, van tartása, és olyan tiszta érzés, semmi zsírosság. Egész nap a hajamat simogatom, annyira jó érzés. :-) Egy hátránya van, most szinte lehetetlen összefogni a hajam, mert azonnal szétcsúszik, de annyi baj legyen :-) Úgy gondolom, hogy leginkább azoknak hatásos ez a termék akiknek a festéstől szárazabb, rugalmatlanabb a hajuk.

Son&Park Beauty Water

Son&Park Beauty Water
2020. január 19.

Most fogyott el az utazó kiszerelés, elég gyorsan mert annyira imádom, hogy naponta többször is áttöröltem vele az arcom. Gyönyörűen megnyugtatja a bőröm és összehúzza a pórusokat. Az illata fantasztikus. Meg is vettem belőle a teljes kiszerelést ami 340 ml, ezt nagyon köszönöm a gyártónak, mert így bátran locsolhatom magamra. FONTOS! Az általam rendeltben már nincsenek parabének, ami nagyon klasz, mert nem használok, olyan kozmetikumokat amiben vannak. Mindig lesz egy üveggel a polcomon ez biztos.

iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam

iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam
2020. január 19.

A Calendula Cleansing Oil után használom az esti rutinomban. Szépen tisztít, nem szárít, nem irritál, és nem csípi a szemem, így én megadom neki az % csillagot. Nagyon jó kis termék. Csak azért nem veszem újra mert szeretek új dolgokat kipróbálni és már ki is néztem magamnak a következő lemosót amit ki szeretnék próbálni.