Johanna989

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil

Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil
2019. március 18.

Alig vártam hogy kipróbáljam, mert rengeteg videóban láttam. Csak utazó kiszerelést vásároltam belőle es valószínűleg nem is fogom megvenni a teljes kiszerelést. Nekem a The Ordinary olaja jobban tetszik, attól sokkal bársonyosabbnak érzem a bőröm.

Huda Beauty The New Nude Palette

Huda Beauty The New Nude Palette
2019. március 18.

Régóta szemeztem vele, de úgy gondoltam, hogy látnom kell közelebbről.. na persze nem tudtam ellenállni és megrendeltem látatlanul. Nagyon stílusos a paletta csomagolása. A csillámló színek valóban csodálatosak, de a többi szín gyakorlatilag a rózsaszín és a lila különböző árnyalata. Az itt feltöltött képen is van néhány barnának tűnő árnyalat, ami a valóságban teljesen rózsaszín vagy lila. Minősége kiváló, de összességében egy unalmas paletta. Kontúrhoz is csak egy sötétlia árnyalat van, így önmagában nem alkalmas a teljes sminkem elkészítéséhez . Vannak színek amik szinte teljesen ugyanolyanok. Csalódott vagyok. Ennek ellenére 4 pontot adok, mert aki ezeket a színeket kedveli, annak tökéletes választás, de én többet vártam. Több összeillő, jól kombinálható színt.

X-Epil Használatra Kész Gyantázócsík Arcra Hypoallergén

X-Epil Használatra Kész Gyantázócsík Arcra Hypoallergén
2019. február 8.

Borzalmas! A szemöldökömet gyantaztam vele. A szőr ott maradt viszont mindkét szemöldökömön letépte a bőrt. 10 éve magam gyantazom és ilyen még sosem történt velem. A szám körül a szőrt ugyan leszedte de ott pedig jól kipattogtam. Soha többet nem fogom ezt a terméket használni.