Johanna989

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Son&Park Beauty Water

Son&Park Beauty Water
2020. január 19.

Most fogyott el az utazó kiszerelés, elég gyorsan mert annyira imádom, hogy naponta többször is áttöröltem vele az arcom. Gyönyörűen megnyugtatja a bőröm és összehúzza a pórusokat. Az illata fantasztikus. Meg is vettem belőle a teljes kiszerelést ami 340 ml, ezt nagyon köszönöm a gyártónak, mert így bátran locsolhatom magamra. FONTOS! Az általam rendeltben már nincsenek parabének, ami nagyon klasz, mert nem használok, olyan kozmetikumokat amiben vannak. Mindig lesz egy üveggel a polcomon ez biztos.

iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam

iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam
2020. január 19.

A Calendula Cleansing Oil után használom az esti rutinomban. Szépen tisztít, nem szárít, nem irritál, és nem csípi a szemem, így én megadom neki az % csillagot. Nagyon jó kis termék. Csak azért nem veszem újra mert szeretek új dolgokat kipróbálni és már ki is néztem magamnak a következő lemosót amit ki szeretnék próbálni.

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner

iUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner
2020. január 19.

Nagyon szeretem a hialuronsavat külön termékben felvinni az arcomra.Biztos akarok lenni benne, hogy elég koncentrációban jut a bőrömre. Így vettem meg ezt a tonikot. Az állaga nem tonikra, hanem inkább a TO hialuronsav szérumára emlékeztet, ezért a tonik után használom egy kis hialuron bombaként. Nem teszem vattakorongra, mert kár lenne érte. Csak 2 cseppet teszek a tenyerembe és azzal viszem fel az arcomra és a nyakamra. Nekem bevált, tuti újra veszem, ha egyszer elfogy, bár nagyon kiadós mennyiség és kevés kell belőle. Megérdemli az 5 csillagot.